Оновлений Mitsubishi Pajero Wagon – надійний та безкомпромісний
30.10.2013

Компанія «ТОРГОВИЙ ДІМ - НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, представила оновлений Mitsubishi Pajero Wagon – флагмана модельного ряду Mitsubishi.

25 жовтня 2013 року в Україні відбулася офіційна презентація легендарного позашляховика – оновленого Mitsubishi Pajero Wagon 2014 модельного року. Прем’єра відбулася в місті Одесі у рамках відкриття концептуального салону Mitsubishi Motors – «Форвард Авто».

Модель зазнала зовнішніх новацій, які відрізняють Pajero Wagon від попередньої версії. Динамічна зовнішність автомобіля стала ще виразнішою завдяки зміні дизайну фальш-решітки радіатора. Цей дизайн був спеціально розроблений власним кузовним підрозділом Mitsubishi – ROAR, який виробляє аксесуари для внутрішнього японського ринку. Варто зазначити, що раніше продукція ROAR не була доступна для моделей за межами японського ринку.

Також цікаво відзначити, що ROAR з англійської – «рев», «гул», «рик», а Pajero – «дика гірська кішка», тому поява «хижої» решітки можна вважати логічним нововведенням.

Також в оновленому Mitsubishi Pajero Wagon використані додаткові елементи шумоізоляції, що дозволяють зробити поїздки ще комфортнішими. Крім цього, Mitsubishi Pajero Wagon 2014 модельного року буде доступний у новому білому перламутровому кольорі.

Головною перевагою автомобіля була і залишається його система повного приводу Super Select 4WD II - найбільш вражаюча та досконала повнопривідна трансмісія, розроблена спеціалістами Mitsubishi Motors. Вона дозволяє перемикатися з економного режиму приводу на одну вісь на режим повного приводу під час руху на швидкості до 100 км/год.

В Україну оновлений Mitsubishi Pajero Wagon постачатиметься з найбільш популярним, економічним двигуном - 3,2 л турбодизелем потужністю 200 к.с. При цьому модель зберігає чудові характеристики економічності (споживання палива у комбінованому циклі - 9,3 л на 100 км).

І найголовніше - машина залишилася найдоступнішою у класі повнорозмірних позашляховиків навіть після рестайлінгу, незважаючи на введення утилізаційного збору та спецмит. Це стало можливим завдяки домовленостям між офіційним імпортером Mitsubishi Motors в Україні - компанією «ТОРГОВИЙ ДІМ – НІКО» - та виробником Mitsubishi Motors Corporation (MMC).

Ціна на оновлений Mitsubishi Pajero Wagon у комплектації Ultimate, що включає в себе панорамний люк, преміум аудіосистему Rockford, шкіряний салон, 7-дюймовий сенсорний дисплей з камерою заднього виду, стартує від 445 000 грн.

У салонах офіційних дилерів Mitsubishi оновлена модель Pajero Wagon буде доступна з початку листопада 2013 року.

Більш детальну інформацію можна отримати у салоні офіційного дилера "Альтра Авто": м.Рівне, вул.Київська, 101а, або за тел.: (0362)62-33-90

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021