Оновлений Ford Tourneo Connect став першим компактним фургоном, що отримав максимальний 5-зірковий рейтинг безпеки від Euro NCAP
28.11.2013

КЕЛЬН, Німеччина, 28 листопада 2013 року – Оновлений автомобіль Ford Tourneo Connect став першим компактним фургоном, нагородженим максимальним п’ятизірковим рейтингом безпеки від європейського комітету з проведення незалежних краш-тестів Euro NCAP.

Багатофункціональний автомобіль Tourneo Connect досяг відмітки у 94 відсотки щодо захисту дорослих пасажирів, 85 відсотків щодо захисту пасажирів-дітей та 83 відсотки щодо загального рівня безпеки.

Модель Tourneo Connect отримала максимальний рейтинг після більшого пасажирського фургону Tourneo Custom, що першим у своєму класі досяг п’ятизіркової категорії безпеки та залишається єдиним автомобілем у цьому класі з п’ятьма зірками.

«Автомобіль Tourneo Connect надає сім’ям з активним стилем життя простір і багатофункціональність, яких вони потребують, щоб брати все від життя, - розповідає Стівен Леш, головний інженер програми з розробки Tourneo Connect європейського відділення компанії Ford. – Це значне визнання від Euro NCAP демонструє, що ми знаємо, як високо цінять безпеку наші клієнти».

Конструкція оновленого пасажирський фургон Tourneo Connect дозволяє забезпечити винятковий рівень безпеки для пасажирів і пішоходів у всіх аварійних ситуаціях. Модель Tourneo Connect побудована на основі тієї ж всесвітньої автомобільної платформи Ford, що й інші моделі з п’ятизірковим рейтингом, зокрема, Focus, C-MAX та новий Kuga, і вона пройшла понад 100 повномасштабних краш-тестів, а також більше 10 000 змодельованих на комп’ютері випробувань.

Водій та пасажири захищені неймовірно міцним сталевим кузовом, конструкція якого на 53 відсотки побудована з високо- та надвисокоміцних сортів сталі, включаючи 16 відсотків надвисокоміцної сталі з вмістом бору.

Компанія Ford пропонує комплексну систему засобів безпеки пасажирів у базовій комплектації Tourneo Connect, до якої входять фронтальні та бокові подушки безпеки для водія та пасажира у передній частині автомобіля, а також бокові шторки безпеки у передній та задній частині машини. Два крайніх сидіння у другому ряді обладнані точками кріплення ІЗОФІКС, завдяки яким автомобіль отримав 100-відсотковий бал за легкість встановлення дитячого автомобільного крісла.

Крім того, конструкція Tourneo Connect передбачає широкий вибір технічних рішень у передній частині автомобіля для зниження небезпеки отримання тілесних ушкоджень для пішоходів, включаючи інноваційний дизайн капоту, лобового скла та панелі приладів для мінімізації ризику ушкодження голови.

До числа технічних нововведень, що вперше у цьому сегменті запропоновані автомобілем Tourneo Connect для підвищення рівня безпеки та благополуччя пасажирів, увійшла система активної зупинки у місті, що допомагає водіям уникати зіткнень на малій швидкості з нерухомими або повільними автомобілями попереду. Крім того, автомобіль обладнаний вбудованою системою інтеграції пристроїв SYNC з голосовим керуванням та функцією невідкладної допомоги у разі надзвичайної ситуації, що дає пасажирам можливість звернутися по допомогу у разі аварії.

«Широкий ряд технічних рішень, до якого увійшла система регулювання швидкості під керуванням водія, пристрій нагадування щодо ременів безпеки на передніх сидіннях у базовій комплектації та автономна гальмівна система для активної зупинки у місті, що працює на низьких швидкостях, робить модель Tourneo Connect привабливим вибором для тих водіїв, хто піклується про безпеку», - підкреслює Міхаель ван Ратінген, генеральний секретар організації Euro NCAP.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019