Оновлений Ford ЕcoSport для європейського ринку дебютував на Женевському автосалоні
16.03.2013

ЖЕНЕВА, 6 березня 2013 року на Женевському автосалоні компанія Ford дебютувала з європейською версією оновленого EcoSport. Модель розширює модельний ряд кросоверів Ford у Європі та відповідає стратегії компанії, орієнтованої на прискорений вихід продукції на ринок.

Компактний EcoSport, побудований на всесвітній платформі для В-сегмента Ford, поєднує маневреність та паливну економічність невеликого сімейного автомобіля з практичністю, просторістю, високою посадкою водія та прохідністю кросовера.

Ford продовжує розширювати лінійку кросоверів, плануючи продати один мільйон цих автомобілів в Європі протягом наступних шести років. Крім того, Ford має намір вивести на європейський ринок модель Ford Edge наступного покоління – більший позашляховик преміум-класу, що завоював популярність в США та на інших ринках.

Оновлений EcoSport пропонує ряд ефективних силових агрегатів, здатних забезпечити найкращу паливну економічність у своєму класі, а саме 1,0-літровий бензиновий двигун 125 PS EcoBoost, що отримав визнання «Міжнародного двигуна року», 1,5-літровий бензиновий двигун 110 PS та 1,5-літровий дизельний двигун 90 PS.

«Оновлений Ford EcoSport для Європи надзвичайно економічний, гнучкий у використанні та стильний, і ця модель разом з новим багатофункціональним B-MAX, популярною моделлю Fiesta та новим Tourneo Courier завершить широку лінійку компактних авто для ринку Європи», - розповідає Нік Фіцджеральд, головний інженер програми EcoSport.

Автомобіль EcoSport – це перша глобальна модель компанії Ford, що була розроблена повністю у Південній Америці. Вперше ця революційна модель була представлена у 2003 році, заснувавши новий сегмент ринку. Більше 700 тисяч автомобілів EcoSport знайшли своїх власників в цьому регіоні.

Вслід за нещодавно представленим Ford Kuga оновлений EcoSport стане другим кросовером в рамках розширення асортименту Ford в Європі. Крім того, компанія планує вивести на європейський ринок Ford Edge наступного покоління – більший позашляховик преміум-класу, що завоював популярність в США та на інших ринках. Також компанія Ford у цьому році розпочне виробництва семимісного кросоверу Explorer в Росії.

Характерний контур EcoSport створено для підвищення паливної економічності. Велика решітка радіатора, короткий капот та скошені передні стійки цього компактного кросовера надають почуття спортивності та стильності.

Модель EcoSport також комплектується системою голосового керування та інтеграції пристроїв SYNC від компанії Ford. Вперше в Європі система Ford SYNC AppLink надасть водієві можливість голосового керування програмами смартфону під час руху, включаючи послуги провідного оператора потокового музичного мовлення «Spotify». Крім того, система Ford SYNC з функцією невідкладної допомоги безпосередньо зв’яже пасажирів автомобіля з операторами місцевих аварійних служб у випадку надзвичайної ситуації, забезпечуючи спілкування тією мовою, що використовується у відповідному регіоні.

Також модель EcoSport запропонує комплексний пакет технологій сприяння водієві, включаючи електронний контроль стійкості Electronic Stability Program та систему допомоги при старті під гору Hill Launch Assist.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019