Новий удосконалений Focus очолив лінійку автомобілів Ford у Женеві
4.03.2014

ЖЕНЕВА, 4 березня 2014 року – у ході європейського автосалону компанія Ford Motor презентувала нові моделі у відповідності до заявленої стратегії прискореного виходу продукції. До понад 25 нових автомобілів, які компанія Ford запустить протягом наступних п’яти років, увійшли такі моделі, як новий Ford Focus, що надійде у продаж у Європі у другій половині 2014 року, оновлений Ford Mustang, який прибуде до Європи у 2015 році, а також новий концепт Ford Edge, який дає чітке уявлення про технології, дизайн і майстерність виконання, що характеризуватимуть новий великий позашляховик Ford для Європи.

Крім того, у Женеві компанія Ford вперше демонструє Європі концепт C-MAX Solar Energi – перший у своєму класі автомобіль на сонячній енергії, а також автомобіль Ford Ranger, що взяв участь у Ралі Дакар. Крім того, відвідувачі салону можуть побачити нову для Європи технологію SYNC 2, що дає водієві можливість контролювати вбудовані в автомобіль системи за допомогою простих і природних голосових команд, а також має восьмидюймовий кольоровий сенсорний екран з високою роздільною здатністю.

«У вересні 2012 року ми пообіцяли трансформувати наш бізнес у Європі за допомогою потужної стратегії «Єдиний Ford», - розповідає Стівен Оделл, президент відділення компанії Ford у Європі, Африці та на Близькому Сході. – Нашим завданням було прискорити розвиток продукції та надати клієнтам більше автомобілів і технологій, адже ми не збиралися завмирати та чекати на спад. Ми пообіцяли запустити щонайменше 25 нових автомобілів протягом п’яти років. На даний час ми представили 11 моделей, і ще 10 з’являться тільки у 2014 році».

Оновлений Focus пропонує емоційний дизайн

Новий Ford Focus зі своїм рішучішим і емоційнішим зовнішнім дизайном, а також майстерно виконаним салоном є першим автомобілем Ford, що пропонує систему перпендикулярного паркування – нову технологію паркування без застосування рук, що допомагає водієві заїжджати задом у місця поруч з іншими автомобілями. Крім того, модель обладнується системою попередження про автомобілі, що рухаються у поперечному напрямку. Вона інформує водія, який виїжджає заднім ходом з місця парковки, про машини, що невдовзі можуть проїхати позаду. У той же час система допомоги для виїзду з парковки сприяє водієві під час руху з паралельного місця парковки.

Спортивний характер і привабливість для водіння посилені за допомогою дизайну горизонтальної решітки радіатора та салону, виконаному у стилі кабіни літаку. Крім того, оновлений Focus знаменує європейський дебют SYNC 2 – удосконаленої вбудованої системи інтеграції пристроїв компанії Ford, а також нових двигунів – бензинового 1,5-літрового агрегату EcoBoost, дизельних двигунів TDCi та 1,0-літрової моделі EcoBoost з викидами CO2 в обсязі 99 г/км.*

Також новий Focus стане першим автомобілем Ford у Європі, що запропонує поліпшену систему активної зупинки у місті для запобігання зіткнень, яка удосконалена для роботи на швидкостях до 50 км/г. Модель пропонує функцію запобігання аваріям, що працює аналогічно системі активної зупинки у місті, але має значно більшу дальність виявлення для допомоги водієві на високій швидкості. Також у новому Focus вперше впроваджено технологію обмеження користування автомобілем.

Безсумнівно, Mustang

Підтверджено, що новий Ford Mustang вперше надійде у продаж на європейські ринки за понад 50 років виробництва. Планується, що модель запропонує технічні характеристики світового рівня, зберігаючи при цьому спадщину та статус Mustang як всесвітньої культової моделі з обсягом продажів у дев’ять мільйонів автомобілів.

Новий Mustang, обладнаний потужними новими двигунами – 2,3-літровим EcoBoost і 5,0-літровим агрегатом V8, пропонує удосконалені технології допомоги та комфорту водія, включаючи систему SYNC 2 та різні режими водіння для налаштування зусилля, необхідного для повороту колеса, прийомистості двигуна, трансмісії та установок електронного контролю стійкості.

Нові версії Mustang у кузові фастбек і кабріолет будуть доступними у Європі, та обидві запропонують дизайн, розроблений «з нуля», що зберіг ключові елементи конструкції класичних моделей Mustang, які впізнають прихильники по всій Європі та у світі.

Концепт Ford Edge визначається витонченим дизайном

Новий концепт Ford Edge дає чітке уявлення про технології, дизайн і майстерність виконання, що характеризуватимуть новий великий позашляховик компанії для Європи.

Удосконалені технології автоматизованого водіння включають прототип системи паркування з дистанційним управлінням, яку можна активувати в автомобілі або поза ним, та систем запобігання зіткнень з перешкодами, над якими на даний час працює Ford.

Ретельно продуманий, обтічний зовнішній дизайн втілює міць, упевненість і потужність, у той час як оздоблення салону з елітними матеріалами та майстерністю виконання свідчить, що перший великий та престижний позашляховик Ford для Європи перевершить очікування у цьому сегменті.

Концепт C-MAX Solar Energi

Концепт Ford C-MAX Solar Energi – це перший у своєму класі автомобіль на енергії сонця, що використовує спеціальні концентратори, які діють як збільшувальне скло, спрямовуючи потужний потік променів на сонячні панелі на даху автомобіля. Завдяки сонячній енергії, що отримує автомобіль за день, він здатний забезпечувати ті ж технічні характеристики, що й звичайний гібрид C-MAX Energi з можливістю підзарядки від електромережі.

За оцінними даними компанії Ford 75 відсотків усіх поїздок, що в середньому здійснює водій, можна виконувати на енергії сонця, а концепт C-MAX Solar Energi зможе зменшити на чотири метричні тонни щорічний обсяг викидів парникового газу, що виробляє звичайний автовласник. Автомобіль здатний забезпечувати понад 30 кілометрів** пробігу на заряді сонячних батарей за один день, економлячи для середньостатистичного європейського клієнта понад 1 000 євро у рік на паливі.***

Крім того, європейські відвідувачі автосалону зможуть вперше побачити автомобіль Ford Dakar Ranger, який нещодавно завершив свій дебют у Ралі Дакар. Модель Ford Dakar Ranger збудована на базі існуючої повнопривідної моделі Ford Ranger з подвійною кабіною, і вона була модифікована компанією Neil Woolridge Motorsport у співпраці з групою розробки продукції компанії Ford. Ford Dakar Ranger має кузов повністю з композитних матеріалів, удосконалені легковагові компоненти та 5,0-літровий двигун V8 потужністю 350 кінських сил.

Сенсорний екран і голосове керування з SYNC 2

Технологія Ford SYNC 2 надає можливість голосового керування навігацією, налаштуваннями клімат-контролю, телефоном і розважальними опціями з використанням природних голосових команд. Вперше у Європі система обладнується новим восьмидюймовим кольоровим сенсорним екраном с високою роздільною здатністю.

Лише натиснувши кнопку голосового керування та сказавши «Я голодний», можна отримати список місцевих ресторанів, у той час як координати місця призначення можна ввести, одразу сказавши повну адресу.

Система SYNC 2, що дебютує в Європі у новому автомобілі Focus, пропонує безліч можливостей інтеграції пристроїв, включаючи два порти USB. Її навігаційна система з розділеним на частини екраном демонструє тривимірні дорожні орієнтири та основні дорожні розв’язки, а також пропонує путівник та інструкцію по вибору екологічно чистих маршрутів компанії MICHELIN.

«У Європі ми вже являємо собою зовсім іншу компанію, ніж 18 місяців потому, - підкреслює Стівен Оделл. – А ще через 18 місяців наші трансформації у салонах будуть ще значнішими. У результаті європейські клієнти отримають ще динамічніший та більш захоплюючий Ford».

# # #

* Зазначене споживання палива та викиди CO2 вимірюються у відповідності до технічних вимог та специфікацій Європейських норм (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008 зі змінами. Споживання палива та викиди CO2 визначаються для лінійки, а не для єдиного автомобіля. Застосовані стандартні випробувальні процедури надають можливість порівнювати між різними типами автомобілів і виробниками. Окрім паливної економічності машини у визначенні споживання палива та викидів CO2 відіграє роль манера водіння та інші нетехнічні фактори. CO2 – це основний парниковий газ, що відповідає за глобальне потепління. Інформація може відрізнятись від даних щодо паливної економічності в інших регіонах світу, що пов‘язано з іншими їздовими циклами та нормативними документами, які використовуються на таких ринках.

** Оцінні дані щодо споживання палива, викидів парникових газів та якості повітря наведені для керівництва та підготовлені відділом транспорту та якості повітря Агентства по захисту навколишнього середовища США.

 *** Інформація основана на вартості палива 1,5 євро за літр.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019