Новий Ford Focus: сучасні технології та висока якість – головні ознаки найуспішнішого автомобіля у всьому світі
9.09.2014

• Новий Focus забезпечує вишуканий, новий дизайн з абсолютно новим виглядом Ford і оновленим інтер'єром

• Модернізована лінійка двигунів забезпечує паливну ефективність до 19 відсотків, а також включає новий 1,5-літровий EcoBoost і 1,5-літровий TDCi двигуни

• Новий Focus дебютує з SYNC 2 системою зв’язку в Європі, яка має кольоровий сенсорний екран і покращений голосовий контроль для легкого доступу до аудіо, навігації, клімат-контролю і мобільних телефонів

• Новий Focus також вперше продемонструє систему автоматичного перпендикулярного паркування, яка допоможе водіям запаркуватися в обмеженому простірі з обох сторін.

Новий Ford Focus – беззаперечний бестселер у світі пропонує новий, ще емоційніший дизайн екстер'єру, інтуїтивно-зрозумілий новий інтер'єр, а також набір у 18 нових або вдосконалених технологій допомоги водієві та значними вдосконаленнями в економії палива.

У продажу в Європі авто з’явиться у листопаді. Новий Focus дебютуватиме з системою SYNC 2, а також Ford пропонує більш потужну ощадливішу лінійку двигунів, в тому числі новий 1,5 літровий бензиновий EcoBoost і дизельний TDCi двигуни.

«Ми не зупинилися на тому, що ми №1, ми хотіли зробити ще кращий автомобіль з появою нової версії Focus», сказав Стівен Оделл, президент Ford of Europe, Близького Сходу та Африка. «Новий Focus поєднує в собі сучасний дизайн, передові технології і провідну систему паливної ефективності, а також найкращу керованість у своєму класі».

Вишуканий дизайн

Ford створив вдосконаленішу модель Focus, зробивши редизайн аби відобразити єдине глобальне бачення дизайну від Ford.

Доступний у варіантах 4-, 5-ти-дверний та універсал, а також у новому кольорі Deep Impact Blue.

Передні фари та витягнуті протитумані фари додають нових рис передній частині. Тонкі хромовані деталі підсилюють відчуття елегантності.

«Ідея полягала в тому, аби додати більше емоцій в оформленні Focus через наше фірмове «обличчя Ford», сказав Джоел Піасковскі, директор з дизайну Ford of Europe. «Новий Focus ще виразніший та спортивніший; він втілює нашу обіцянку нового досвіду для водія».

При вдосконаленні інтер'єру нового авто компанія прислухалися до побажань клієнтів і представила інтуїтивно-зрозуміле розташуванням, а також кермо і центральну панель з меншою кількістю елементів управління і перемикачів. Нове оздоблення в чорному кольорі з хромованими елементами додали ще більш сучасного вигляду авто.

Оновлена центральна консоль пропонує більше простору для речей та нові розсувні, інтегровані підлокітники. Нова консоль пристосована до одночасного розміщення однолітрової пляшки води та 0,4-літрової чашки напою. Покупці Focus також насолоджуватимуться найкращою з-поміж свого класу інтер'єрною тишею, яку вдалося досягти завдяки товстішим килимам, потовщеному боковому віконному склу і поліпшеній ізоляції моторного відсіку.

«Ми повністю відповіли на побажання замовника щодо більшої простоти всередині автомобіля, створивши чіткіший візуальний зв'язок між ключовими компонентами і значно знизивши кількість кнопок в салоні,” сказав пан Піасковскі, директор з дизайну Ford of Europe

Максимально ефективний та легкий у керуванні

Новий Focus пропонує покращену паливну ефективність до 19 відсотків у порівнянні з поточною моделлю, і значне скорочення викидів CO2.

За перше півріччя 2014 року, одна з трьох моделей Focus на європейському ринку була продана з 1,0-літровим EcoBoost двигуном, який цього року був визнаний «Міжнародним Двигуном Року» третій рік поспіль. **

Новий Focus  пропонує 1,0-літровий бензиновий EcoBoost двигун з технічними показниками 99 г / км CO2 100 к.с., попередня версія якого раніше цього року стала першим негібридним бензиновим сімейним авто в Європі, досягнувши показників викидів 100 г / км CO2.

Новий Focus також буде пропонуватися з новим економічним 1,5-літровим EcoBoost бензиновим двигуном Ford, доступним з 150 к.с. і 182 к.с. з новою шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Разом з шестиступінчастою механічною коробкою передач двигун забезпечуватиме на сім відсотків краще використання палива у порівнянні з попередником - 1,6-літровим EcoBoost двигуном, який гарантував таку ж потужність. У 2015 році нова модель також буде пропонуватися з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Новий дизельний 1.5-літровий/ 120 к.с. TDCi двигун  з автоматичною шестиступінчастою коробкою передач з технологією PowerShift, запропонує 19-відсоткове покращення ефективності використання палива в порівнянні з поточним 2,0-літровим 115 сильним TDCi двигуном з PowerShift. Модель зі 150 к.с. з шестиступінчастою механічною коробкою передач забезпечуватиме 15-відсоткове покращення в порівнянні з попередньою на 140 к.с. моделлю.

З покарщеним управлінням та кермуванням новий Focus, по праву, займе лідируючі позиції серед авто у своєму класі. Інженери Ford створили міцніше, чутливіше авто з кращим зчепленням з дорогою, шляхом покращення структурної жорсткості спереду, вдосконаленою підвіскою із покрашеною бічною жорсткістю керування.

Електричний підсилювач керма було вдосконалено аби водій максимально точно та правильно відчував дорогу. Перша в галузі система посиленої стійкості (ETS) відстежує швидкість автомобіля і хід кермування аби упередити втрату контакту з дорогою. Система завчасно вмикає електронний контроль стійкості аби підвищити безпеку та забезпечити приємну подорож.

У новому авто також буде можливим перемикання швидкостей за допомоги кнопки на кермі. Панель управління з кнопками буде доступна як опція з усіма автоматичними і PowerShift  трансмісіями на дизельному паливі чи бензині.

Високо оцінений досвід управління надалі доповнюється удосконаленням захисту від шуму, вібрації та жорсткості, який допомагає забезпечує найкращий в своєму класі рівень внутрішньої тиші, створювати спокійне і вільне від стресів середовище в салоні авто.

Сенсорне управління з SYNC 2 

Новий Focus - перший автомобіль в Європі з передовою системою SYNC 2, яка включає в себе восьмидюймовий кольоровий сенсорний екран з високою розподільчою здатністю, розширений аудіо-голосовий контроль, навігацією, клімат-контроль і мобільний телефон.

Навігаційна система SYNC 2 також пропонує вперше в Європі дисплей з розподіленим екраном, з детальнішою інфомрацією, голосовими назвами вулиць, 3D зображенням доріг і визначних місць, а також довідником MICHELIN.

Водії можуть задавати прості “цільові” місця навігації, попросити систему “програти” потрібного виконавця. Простим натисканням кнопки голосового управління і сказавши: «Я хочу їсти», Ви отримаєте список місцевих ресторанів, до яких потім можна буде прокласти маршрут через навігаційну систему.

Провідні технології управління авто

Новий Ford є першим авто в лінійці Ford, який пропонує технологію перпендикулярного паркування – нова «hands-free» паркувальна технологія.

У нинішній моделі Focus використовується система паралельного паркування Active Park Assist, що, при натисканні кнопки, використовує ультразвукові датчики для виявлення місць для паркування та управління транспортним засобом, в той час як водій керує педаллю газу та гальмами. Наявність додаткоих датчиків в задній частині нового Focus дозволяє перпендикулярне пракування.

Додаткові сенсори дають можливість водіям маневрувати у той час коли вони виїжджають з паркувальних місць вперше:
• Система Cross Traffic Alert попереджає водіїв, які виїжджають зі стоянки про транспортні засоби, які найближчим часом можуть з’явитися позаду. Працюючи з радаром на відстані до 40 метрів, система видає три різних попереджувальних сигнали про виявлення транспортного засобу, що наближається з будь-якого боку
• Park-Out Assist допомагає водіям виїжджати з паралельного паркувального місця. Після того, як водій обрав ліву чи праву сторону, система керує кермом, поки водій керує акселератором і гальмами.

Ford також поліпшив свою технологію Active City Stop -  систему попередження зіткнень, яка використовує датчики на передній частині транспортного засобу аби запобігти зіткненню, якщо автомобіль наближається до об'єкту занадто швидко. Якщо водій не реагує на попередження, система знижує швидкість  і автоматично застосовує гальма, щоб зменшити наслідки зіткнення. Active City Stop на новому Focus відтепер спрацьовує на швидкості до 50 км / год, до цього система спрацьовувала на швидкості до  30 км / год.

Якщо трапляються рухомі об'єкти, спрацьовує система Active Braking, яка працює за подібною схемою як Active City Stop, але з дальністю виявлення транспортного засобу в межах від 8 км / год і до 180 км / год.

Також Ford впроваджує в Європі нову систему Distance Indication, що дозволяє водіям зафіксувати бажану відстань до автомобіля попереду. Якщо водій під’їжджає ближче, то система видає триступеневе попередження на екрані дисплея - від сірого- до жовтого- до червоного.

Вперше новий Focus буде також оснащений технологією MyKey. MyKey дозволяє власникам запрограмувати ключ таким чином, щоб обмежити максимальну швидкість авто, знизити максимальну гучність аудіосистеми, і навіть повністю виключити авто, якщо водій і пасажири не використовують ремені безпеки. Система може запобігти деактивації технологій безпеки водієм.

Освітлення дороги

Покращена Adaptive Front Lighting система тепер регулює овітленням таким чином, аби краще підлаштуватися під дорожнє покриття. Система оцінює оточуюче освітлення, навколо авто, а також об'єкти, які знаходяться на дорозі попереду, а потім регулює кут фар дальнього світла і інтенсивность згідно з одиним із семи варіантів налаштувань в залежності від швидкості, кута повороту керма і відстані автомобіля до об'єкта попереду.

На високих швидкостях, наприклад, на автомагістралі, фари будуть підняті, аби показувати довший, пряміший промінь для видимості вперед; в містах, де швидкість нижче і вуличне освітлення більш інтенсивне, промінь розширюватиметься донизу, аби більш інтенсивно висвітлювати дорогу безпосередньо перед авто. При поворотах на низьких швидкостях, система буде проектувати промінь у бік сторони дороги, щоб зробити велосипедистів і пішоходів помітнішими.  Також система підтримуватиме водіїв, які повертають на високих швидкостях.

Новий Focus пропонуватиме інноваційні функції, які оцінять водії та зможуть цілком на них покладатися, наприклад, перший в галузі Door Edge Protector, який закриває краї дверей буквально ж наступної секунди, коли двері відкрилися.

«Новий Focus пропонує безліч інноваційних і передових функцій та технологій, але в той же час ця остання версія була вдосконалена і спрощена», зауважив Джим Баумбік, глобальний директора лінійки C-автомобіль компанії Ford. «Вишуканий редизайн надав Focus нового, свіжого і сучасного стилю як всередині, так і ззовні, але душа цього авто - задоволення від керування, захоплююче відчуття легкості, яке ви отримуєте за кермом, і ми не пішли на компроміс з цим, - насправді, ми поліпшили його».

Ford також пропонує новий Focus ST, який буде доступним вперше як з бензиновим, так і з дизельним силовим агрегатом в кінці цього року по всій Європі. Найвдосконаліший Focus ST також пропонує нові технології управління шасі, підвіскою і рульовим управлінням.

Ford запрезентував Focus в 1998 році і з тих пір більше 12 мільйонів авто було продано по всьому світу, в тому числі 6,9 млн в Європі. Кожні 90 секунд Ford збирає новий Focus. Для задоволення зростаючого попиту клієнтів на це авто, яке продається на більш, ніж 140 ринках, Ford збільшує потужності у всьому світі, аби виробляти автомобіль на восьми заводах, які розташовані на чотирьох континентах. Заводи в Німеччині, США, Росії, Китаї, Таїланді, В'єтнамі, Тайвані та Аргентині мають загальну потужність для виробництва понад 1,5 млн автомобілів Focus на рік.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019