Новий Focus седан дебютує в Нью-Йорку та зберігає титул світового бестселера за результатами 2013 року
10.04.2014

Кьольн, Німеччина, 9 квітня 2014 - На автосалоні в Нью -Йорку Ford представив новий Ford Focus в кузові седан, слідом за дебютом нової версії моделі в кузовах хетчбек і універсал на автосалоні в Женеві в березні цього року.

«Новий Focus пропонує новітні функції та технології , в той же час ця версія моделі отримала ряд удосконалень , - прокоментував Шериф Маракбі , директор напрямку легкових автомобілів , Ford of Europe . - Вишуканий дизайн наділив Focus новим сучасним стилем як усередині,так і зовні»

Новий Ford Focus виводить найбільш популярний автомобіль світу на новий рівень завдяки інноваційним технологіям , більш яскравому дизайну екстер'єру, вишуканому інтер'єру, а також високій якості матеріалів.

Новий Focus - перший глобальний автомобіль Ford , який запропонує клієнтам нову «hands-free» технологію перпендикулярної парковки , що допомагає водієві паркувати автомобіль між іншими машинами; а також вдосконалену систему автоматичного гальмування Active City Stop, яка тепер працює на швидкостях до 50 км/год.

У новому Focus вперше в Європі буде представлена ??система SYNC 2 - передова мультимедійна система Ford з сенсорним кольоровим екраном високої роздільної здатності та удосконаленою системою голосового управління для легкого доступу до аудіо, навігації, клімат-контролю і мобільних телефонів .

Новий Focus також буде вперше оснащений технологією MyKey. Система MyKey дозволяє власникам автомобіля встановлювати обмеження максимальної швидкості та рівня гучності аудіосистеми або навіть повністю відключити звук до моменту , поки водій і пасажири не пристебнули ремені безпеки.

Ford Focus зберігає титул бестселера за підсумками 2013 року, отриманими на підставі річного звіту дослідницької компанії Polk , що входить до складу IHS Automotive.

Ford виробляє Focus на восьми заводах на чотирьох континентах. Виробничі потужності в Німеччині , США , Росії , Китаї , В'єтнамі , Таїланді , Тайвані та Аргентині дозволяють виробляти більше 1,5 млн автомобілів Focus щорічно при темпі виробництва два автомобілі в секунду.

Компанія Ford вперше вивела Focus на ринок в 1998 році, і з того часу в світі було продано більше 12 млн автомобілів цієї моделі, двічі поспіль ставала світовим бестселером.

Новий Ford Focus з'явиться на українському ринку в 2015 році.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019