Нові BMW M3 Седан і BMW M4 Купе
16.12.2013

Концерн BMW M GmbH представляє дві новинки: BMW M3 Седан і BMW M4 Купе, які є новою інтерпретацією легендарного спортивного автомобіля. Наступне - п'яте - покоління M3 слідує традиціям BMW M. BMW M3 Купе четвертого покоління був виготовлений в кількості більше 40 000 примірників. Бренд продовжує історію успіху, випускаючи новий автомобіль - BMW M4 Купе. Логотип «М4» говорить про те , що нова модель побудована на платформі M і в цей же час є першим купе за всю історію бренду. Одночасно з BMW M4 Купе вийде і чотирьохдверна новинка - BMW M3 Седан.

«У чотирьох поколіннях BMW M3 поєднувалися спортивні характеристики і повсякденна практичність, - говорить президент BMW M GmbH д-р Фрідріх Нітшке (Friedrich Nitschke). - BMW M3 Седан і BMW M4 Купе представляють логічне продовження цієї філософії. Двигун - серце будь-якої моделі M, і даний випадок - не виняток. Новий 6-циліндровий агрегат поєднує в собі переваги високооборотного атмосферного двигуна і турбокомпресора, що надає додаткову потужність. За рахунок концепції раціонально полегшеної конструкції маса автомобіля знизилася на 80 кг у порівнянні з попереднім поколінням BMW M3. У BMW M3 Седан і BMW M4 Купе використовуються технології, застосовувані в автоспорті. Тестові заїзди автомобілів проходили на одній з найважчих трас в світі - на "Північній петлі" (Нордшляйфе) легендарній трасі Нюрбургринга. Нові автомобілі встановлюють найвищі стандарти точності і маневреності».

Високооборотний 6-циліндровий двигун з технологією M TwinPower Turbo розроблений спеціально для нових BMW M3 Седан і BMW M4 Купе. Він розвиває максимальну потужність 431 л.с., максимальний крутний момент, доступний в широкому діапазоні оборотів, становить 550 Нм, що на 40 % більше, ніж у попередника. Витрата палива і рівень шкідливих вихлопів знижені на 25 %. BMW M3 Седан і BMW M4 Купе розганяються з місця до 100 км/год за 4,1 с. з опціонально доступною 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням M DCT.

Нова модель на 80 кг легше попередника в базовій комплектації: це покращує динамічні характеристики і підвищує ефективність. BMW M4 Купе має споряджену масу (за стандартом DIN) 1497 кг. Її зменшення вдалося досягти завдяки використанню в деталях шасі і кузова легких матеріалів, таких як вуглепластик і алюміній. Дах автомобілів зроблений із карбону.

Однією з головних цілей конструкторів BMW M3 Седан і BMW M4 Купе було досягнення характеристик гоночного автомобіля. На моделях встановлена спортивна система охолодження, що постійно підтримує оптимальну температуру двигуна, турбокомпресорів і трансмісії. Для того, щоб зробити автомобілі більш спортивними за рахунок технічних особливостей і налаштувань, інженери BMW працювали з професійними гонщиками підрозділу BMW Motorsport. Гонщики DTM Бруно Шпенглер (Bruno Spengler) і Тімо Глок (Timo Glock) взяли участь у випробуваннях BMW, що проходили на трасі Нордшляйфе в Нюрбургринзі.

Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019