“Нордік Моторс” презентує Volvo V40 Cross Country
3.04.2013

Нордік Моторс” презентує Volvo V40 Cross Country

29 березня в автосалоні Volvo ПП «Нордік Моторс» відбулася презентація найновішої розробки від Volvo Car Corporation - довгоочікуваного Volvo V40 Cross Country.

Презентація пройшла у колі шанувальників скандинавського дизайну та шведської якості, в атмосфері приємного спілкування, доброзичливості та відкритості, що у своєму поєднанні відтворюють особливий дух, притаманний лише заходам Volvo.

Сюрпризом для присутніх стало унікальне 3D Mappig Show із задіянням «винуватця» вечора. Світлове театралізоване дійство надовго запам’ятається усім присутнім, адже за допомогою проекцій світла та спецефектів було відтворено живу динамічну картинку автомобіля із передачею особливостей його конструкції та дизайну. По закінченні шоу клієнти могли особисто познайомитися з новинкою. На гостей чекав сюрприз — ще одне авто V40 Cross Country. Обидві моделі різних комплектацій: одне авто з бензиновим двигуном 1,6 л з потужністю 180 к.с., другий об'ємом двигуна 2,0 л з потужністю 250 к.с.

Volvo V40 Cross Country - довгоочікувана новинка в лінійці компактних кросоверів Volvo. Кросовер Volvo V40 Cross Country - це унікальне поєднання високої прохідності і витонченої елегантності, спортивного настрою і щирого комфорту, яскравої динаміки і останніх досягнень в області автомобільної безпеки. Volvo V40 Cross Country має збільшений дорожній просвіт, що в поєднанні з новітньою системою повного приводу і потужними двигунами і турбонаддувом піднімає динаміку і задоволення від водіння на новий рівень! V40 Cross Country укомплектований останніми розробками в області безпеки і підтримки водія, що робить його найінтелектуальнішим, у відношенні безпеки, моделлю за всю історію Volvo.

Особисто пересвідчитися у безкомпромісних перевагах автомобіля та відчути його особливості та позашляхові якості усі бажаючі можуть під час індивідуальних тест-драйвів V40 Cross Country, запис на які відбувався протягом презентації. Індивідуальні тест-драйви було спеціально запроваджено, аби гості мали змогу персонально поспілкуватися з консультантами та зосередитися на новому V40 Cross Country. 

Вечір доповнювали смачний фуршет, а також музичний виступ двох гостей — вдячних клієнтів і шанувальників Вольво, власне які заради цього вечора охоче о'бєдналися в один музичний колектив, створили незабутню атмосферу цього вечора і подарували всім гарний настрій.

Детальну інформації про модель, комплектації, вартість, строки та умови замовлення можна отримати у консультантів відділу продажу автосалону Вольво.

Записатись на тест-драйв Volvo V40 Cross Country можна за тел.: (0362) 64-20-83, (067) 360-31-07. Автосалон Вольво, Автопарк на Київській 101А

Усі фотографії з презентації знаходяться у нашому Facebook альбомі.

Відео з презентації Volvo V40 Cross Country 3D Mapping Show, Volvo V40 Cross Country.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017