Модельний ряд Mitsubishi Motors на 43-му Токійському автосалоні
2.11.2013

20 листопада компанія Mitsubishi Motors Corporation (MMC) представить на 43-му Токійському автосалоні три світові прем'єри концепт-карів. Виконані в новому фірмовому дизайні, який символізує функціональність і безпеку, властиві позашляховикам, три концепти об'єднані єдиною технологією нового покоління - @earth TECHNOLOGY. Саме вона задає вектор розвитку виробництва Mitsubishi Motors Corporation в найближчому майбутньому. Технологія @earth TECHNOLOGY втілює концепції екологічної відповідальності, задоволення від водіння, а також надійності і безпеки.

Mitsubishi Concept GC-PHEV (GC - Grand Cruiser, ім'я, яке відображає в собі значний і, в теж час, екологічний автомобіль, який мчить по просторах), являє собою повнорозмірний позашляховик нового покоління з системою постійного повного приводу 4WD, що працює завдяки електродвигуну і двигуну внутрішнього згоряння. В основі моделі лежить концепція гібрида, що поєднує в собі 3 літровий V-подібний двигун з 8- ми ступінчастою автоматичною коробкою передач і високопродуктивний еклектичний двигун з батареєю високої ємності. Така концепція дозволяє виявляти найкращі якості, відповідні духу справжнього позашляховика при русі по будь-якому покриттю.

Mitsubishi Concept XR-PHEV (XR - Cross over Runner, ім'я, яке відображає якості стильного кросовера з спритністю міського автомобіля) являє собою компактний позашляховик нового покоління, який здатний підняти задоволення від водіння на більш високий рівень. Концепт укомплектований 1,1-літровим турбованим MIVEC двигуном з безпосереднім уприскуванням і легким компактним електромотором з батареєю високої ємності.

Mitsubishi Concept AR (AR - Active Runabout, таке ім'я дано автомобілю, щоб підкреслити широкі можливості при компактних розмірах) - компактний мінівен нового покоління, що поєднує в собі ходові якості позашляховика і місткість мінівена. У концепті використана спрощена гібридна система, що включає електричний двигун і малооб'ємний 1,1 л турбований MIVEC двигун.

Всі 3 концепти MMC відрізняє система активної безпеки "connected car", передові технології якої втілюють у собі інформаційні системи нового покоління. Ці функції дозволяють виявити небезпеку, завчасно визначити поломку або несправність автомобіля.

Всього на Токійському автосалоні буде представлено 17 моделей, включаючи 3 концепт-кара, новий кей-кар eK Space, спортивні моделі і деякі серійні моделі.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021