Mitsubishi Outlander: безпека понад усе
26.09.2013

Mitsubishi Outlander третього покоління отримав нагороду Top Safety Pick+ 2013 «Cтрахового інституту дорожньої безпеки США» (IIHS), де «плюс» говорить про проходження автомобілем тесту на фронтальне зіткненні з малим перекриттям .

Сучасний середньорозмірний кросовер Mitsubishi Outlander третього покоління продовжує збирати престижні нагороди в галузі безпеки. Черговим підтвердженням надійності і безпеки автомобіля стало визнання високих характеристик автомобіля «Cтраховим інститутом дорожньої безпеки США» ( IIHS). За результатами краш-тестів Mitsubishi Outlander третього покоління отримав титут Top Safety Pick+.

Щоб отримати таку оцінку, автомобіль повинен пройти чотири з п'яти передбачених тестів на «добре» і останній, найскладніший, - як мінімум на «прийнятно». Суть цього останнього суворого випробування полягає у фронтальному ударі з 25- процентним перекриттям з боку водія на швидкості 64 км/год. Цей тест можна по праву назвати одним з найскладніших випробувань автомобіля на безпеку у світі. Для порівняння, аналогічний тест європейської серії Euro NCAP, яка для багатьох є орієнтиром у світі надійності і безпеки транспортних засобів, проводиться також на швидкості 64 км/год, але з м'ятою перешкодою і 40- відсотковим перекриттям. А це означає, що при випробуванні, проведеному IIHS, в порівнянні з Euro NCAP в тестованому автомобілі задіюється менша кількість елементів пасивної безпеки.

Mitsubishi Outlander в цьому краш-тесті отримав найвищу оцінку з можливих і став третім за рахунком кросовером за підсумками випробувань, проведених IIHS, якому вдалося отримати заповітний титул Top Safety Pick+.

Слід зазначити, що Mitsubishi Motors Corporation є єдиним виробником середньорозмірних кросоверів у світі, який може похвалитися одразу двома нагородами Top Safety Pick+ у категорії компактних позашляховиків. Раніше, в червні 2013 року, інститут IIHS також присудив моделі Mitsubishi ASX нагороду Top Safety Pick+.
Максимальні результати тестів для нового Mitsubishi Outlander стали можливі завдяки передовим системам безпеки, куди входить набір активних і пасивних пристроїв, більша частина яких доступна вже в базовій комплектації:

- ксенонові фари з системою Super-HiD «Wide Vision» - приблизно в 1,4 рази потужніший, ніж звичайні фари HiD, вони забезпечують світловий потік потужністю в 1350 люмен, який висвітлює надзвичайно широку область 80°х2, замість 42°х2 звичайних HiD;
- система контролю всіх коліс AWC;
- система курсової стійкості (MASC);
- активна противобуксувальна система (MATC);
- антиблокувальна система гальм ABS;
- електронний розподіл гальмівних зусиль (EBD);
- система допомоги при екстреному гальмуванні (Brake Assist);
- регенеративна система гальмування;
- 7 подушок безпеки (включаючи захист колін водія);
- фірмова конструкція безпечного кузова Mitsubishi - RISE;
- система допомоги при старті на схилі (Hill Start Assist System).

Top Safety Pick+ - не перший титул Mitsubishi Outlander третього покоління в галузі безпеки. Раніше автомобіль також отримав п'ять зірок в японській серії краш-тестів JNCAP, 5 зірок в австралійській серії ANCAP, а також 5 зірок в популярній європейської серії Euro NCAP.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021