Mitsubishi Motors: ремонт літієвих батарей тепер можливий
13.12.2013

Компанія «ТОРГОВИЙ ДІМ - НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, стала першою автомобільною компанією в Україні, яка у 2011 році, дотримуючись своєї стратегії розвитку електричних технологій та екологічної відповідальності, презентувала українській публіці електрокар i-MiEV. Сьогодні компанія перша в Україні готова здійснювати ремонт літієвих батарей, які використовуються в електрокарах (EV), а також у гібридних автомобілях (PHEV).

Нагадаємо, що раніше у разі виходу з ладу модуля (або будь-якої іншої деталі) потрібна була заміна основної батареї у зборі, тепер можна замінити окремий модуль. В електрокарах і гібридних автомобілях ремонту (заміні) підлягає будь-який компонент основної батареї, починаючи від датчиків і проводів, закінчуючи модулями чарунок і блоками їх управління, що робить ці авто більш привабливими для покупців.

Процедура ремонту передбачає точний підбір характеристик (ємності) нових встановлених чарунок згідно з тими, що залишилися у батареї без заміни, що дуже важливо для строку служби основної батареї, а також впливає на якість ремонту.

Існуюча процедура передбачає замовлення чарунок зі спеціального "сховища" у Європі, де підтримуються оптимальні умови утримання літій-іонних чарунок. Тому, за попередніми оцінками, найскладніший ремонт із заміною чарунки або чарунок триватиме близько 21 робочого дня. Офіційно початок ремонту батарей (з можливістю замовлення всіх запасних частин) очікується з квітня 2014 року. До цього часу згідно зі стратегією впровадження послуги з ремонту літієвих батарей компанія планує пройти попередній підготовчий етап: придбання комплектів спеціального інструменту та обладнання, замовлення запасних частин, формування прайс-листа, навчання персоналу.

За словами директора департаменту маркетингу і реклами «НІКО Менеджмент» Ярослава Вовка, розвиток електрокарів і гібридних автомобілів є одним з пріоритетних напрямків корпорації Mitsubishi Motors, і втішно, що корпорація інвестує не тільки у технологічні розробки, але й у якісний і доступний сервіс. На сьогодні у компанії «ТОРГОВИЙ ДІМ - НІКО» є перший в Україні сертифікований фахівець з ремонту батарей, який пройшов спеціальний курс навчання. Надалі кількість сертифікованих фахівців буде збільшуватися. На початковому етапі компанія-імпортер планує створити центр (робочий пост) з необхідним набором обладнання та інструменту в Києві, пізніше такі центри з'являться в усіх дилерських салонах, розташованих у великих містах України.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021