Mitsubishi Motors Corporation побудує центр досліджень та розробок у Таїланді
23.04.2014

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) прийняла рішення інвестувати понад 11 млн. євро для будівництва свого першого центру досліджень та розробок (R&D) за межами Японії з метою підтримати розробку продукту для країн Південно-Східної Азії (АСЕАН). Таке рішення - це стратегічний крок корпорації в рамках оголошеної раніше стратегії «New Stage 2016», одним з пунктів якої було посилення позицій корпорації на ринках, що розвиваються.

MMC розглядає територію Південно-Східної Азії (Бруней, Камбоджа, Індонезія, Лаос, Малайзія, М'янма, Філіппіни, Сінгапур, Таїланд і В'єтнам) з населенням 600 млн чоловік як дуже перспективний ринок і прогнозує обсяг продажів на рівні 250 000 авто до кінця 2013 фінансового року.

Розширення присутності MMC в країнах Південно -Східної Азії від виробничих потужностей (5 заводів) до будівництва R&D центру переслідує 3 мети:

     - Подальше вдосконалення якості автомобілів Mitsubishi, вироблених в Таїланді, які чітко відображають потреби різних ринків АСЕАН.

     - Інженерне забезпечення та підтримка для розвитку майбутніх продуктів MMC,
які виробляються в Таїланді.

     - Дослідження ринкових тенденцій, дизайну і технологій величезного ринку АСЕАН.

Центр буде розташований в східній провінції Таїланду (Nhongkham Amphur, Чонбурі), лише в 26 км від заводів Mitsubishi Motors Таїланд. Новий центр досліджень і розробок розрахований на понад сто осіб персоналу .

Будівництво першого корпусу для тестування буде завершено у першому кварталі 2015 року.

Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021