Mitsubishi ASX: тільки в жовтні з економією до 21 000 грн.
1.10.2013

З 1-го по 31-е жовтня в усіх офіційних дилерських центрах Mitsubishi Motors діє спеціальна пропозиція на кросовер Mitsubishi ASX. У жовтні ціни на Mitsubishi ASX стартують від 190 тис. грн.* При цьому економія при купівлі досягає 21 000 грн.**

Така цінова пропозиція стала можливою завдяки домовленостям між офіційним імпортером Mitsubishi Motors в Україні - компанією «ТОРГОВИЙ ДІМ - НІКО» - і виробником Mitsubishi Motors Corporation (MMC). Незважаючи на введення спеціального мита та утилізаційного збору, ціна на автомобілі в жовтні буде зафіксована на рівні початку року, до введення додаткових мит і зборів.

Нагадуємо, що АSX представлений в Україні з трьома бензиновими двигунами: 1,6 л, 1,8 л і 2,0 л, потужністю відповідно 117, 140 і 150 кінських сил, з механічною коробкою передач або варіатором. Покупцям доступні п'ять різних комплектацій: Invite, Invite, Intense, Instyle та Ultimate. Дволітровий АSX з варіатором у максимальній комплектації пришвидшується до сотні за 11,9 с. При цьому середня витрата палива трохи більше за 8 л на сотню.

Спеціально для українського ринку був збільшений кліренс автомобіля - до позашляхових 195 мм. Крім цього, ASX укомплектований акумулятором підвищеної ємності, охолоджувальною рідиною для холодного клімату, підігрівом передніх сидінь і дзеркал.

Компактний кросовер Mitsubishi ASX має високоефективну систему безпеки, завдяки чому отримав максимальні 5 зірок в рейтингу безпеки EuroNCAP за результатами тестів 2011-го року, зокрема, автомобіль отримав одну з найвищих оцінок в класі за захист пасажирів при фронтальному зіткненні. Крім цього, у 2012 році «Страховий інститут дорожньої безпеки США» (IIHS) присвоїв Mitsubishi ASX титул «Найбезпечнішого автомобіля» («Top Safety Pick»).

Три двигуни, два види трансмісії, в поєднанні з найвищою безпекою та динамічною зовнішністю - тільки в жовтні стильний кросовер Mitsubishi ASX доступний за привабливою ціною.

Детальніше про Mitsubishi ASX можна дізнатися за посиланням http://www.mitsubishi-motors.com.ua/model/new-asx/, а також у салоні офіційного дилера Mitsubishi Motors - ТОВ "Альтра Авто", м.Рівне, вул. Київська 101А, тел.:(0362)62-33-90.

* Ціну вказано станом на 01.10.13 на комплектацію ASX, 1,6 Invite

** Під економією мається на увазі знижка на автомобілі ASX, розмір якої залежить від комплектації автомобіля ASX.


Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021