Концепт Ford Edge – новий великий та престижний кросовер для Європи
20.11.2013

ЛОС-АНДЖЕЛЕС, 20 листопада 2013 року – компанія Ford розкрила концепт оновленої моделі Edge, надавши чітке уявлення про підхід компанії до технологій, дизайну та рівня виконання нового великого кросовера для Європи.

Також концепт Edge демонструє очікувані удосконалені технології, такі як система дистанційного паркування натисненням кнопки, яку користувачі можуть застосовувати як в автомобілі, так і поза ним.

Модель Edge, що вже набула популярності у Сполучених Штатах та на інших ринках, стане першим великим і престижним кросовером компанії Ford для Європи. Вона входить до 25 всесвітніх автомобілів, що за минулорічними свідченнями спеціалістів Ford надійдуть у продаж у Європі до 2017 року. За допомогою Edge, а також оновлених моделей Kuga та EcoSport компанія Ford пропонуватиме повномасштабну лінійку модернізованих кросоверів.

Основні властивості концепту Ford Edge, що був представлений під час Лос-Анджелеського автосалону, витончений і спортивний зовнішній вигляд, потужність, паливна економічність і технології допомоги водієві. Крім того,вони надають поштовх для розвитку сегменту кросоверів у всесвітньому масштабі.

У Європі, де на даний час 70% продажів моделей з підвищеними технічними характеристиками складають автомобілі Ford S MAX, модель Edge задовольнятиме попит на престижні та технологічно удосконалені кросовери. У загальному обсязі продажів автомобілів у цьому регіоні частка кросоверів з 2005 по 2012 рік збільшилася з 6,5 до 11,9%, і компанія Ford планує, що з 2013 до 2018 рік продажі усіх кросоверів у Європі зростуть на 22%.

Сучасні інтелектуальні автомобілі допомагають водіям

Технології допомоги водієві та напівавтоматизовані системи у концепті Ford Edge є втіленням майбутніх рішень щодо навіть ще більш інтелектуальних та функціональних автомобілів від компанії Ford. Ці технології на основі датчиків формують складові елементи майбутнього автоматизованого керування, що сприятиме безпеці та ефективності дорожнього руху.

Повністю автоматична система допомоги при паркуванні – це технологія, основана на системі активної допомоги при паркуванні Ford, що дозволить користувачам заводити автомобіль на стоянку лише натисненням кнопки або навіть за допомогою пульту дистанційного керування. Система здатна знаходити перпендикулярне місце для парковки, використовуючи ультразвукові датчики, а користувачі зможуть зачекати, поки автомобіль самостійно виїде з вузького паркувального місця, до того як сідати у нього.

Крім того, компанія Ford розпочала науково-дослідний проект, метою якого є оптимізація сучасних систем запобігання зіткнень з перешкодою. Дослідний автомобіль здатний давати попереджувальні сигнали, виявляючи повільні або нерухомі перешкоди, що знаходяться попереду на тій же смузі руху. Якщо водій не править кермом або не гальмує після таких попереджень, система автоматично використовує рульове керування та гальма для запобігання аварії.

Адаптивне рульове керування значно полегшує маневрування на низьких швидкостях, а водій у будь-яких умовах відчуває упевненість та захоплення від руху.

Концепт Ford Edge характеризується витонченим та атлетичним дизайном

Зовнішній дизайн концепту оновленого Ford Edge демонструє тонко продумані плавні та стрімкі контури. Потужні крила створюють відчуття та вигляд бігуна, що завмер на стартових колодках, а нахилена назад решітка радіатора формує контури капоту, що водночас рельєфний та більш компактний.

У концепті Edge по-новому та високотехнологічно використовується система активних заслінок решітки радіатора. Заслінки автоматично відкриваються та закриваються, підтримуючи ідеальну температуру експлуатації двигуна та максимізуючи аеродинамічну ефективність. Унікальні повітряні завіси на нижній частині переднього облицювання спрямовують повітряний потік від переду автомобіля через передні підкрилки та вбік від машини.

До числа престижних елементів салону увійшли такі особливості, як обтягнута шкірою та прошита вручну панель приладів, 10-дюймовий центральний сенсорний дисплей з системою Ford SYNC та функцією голосового керування, а також динамічна центральна консоль з ручкою механічної коробки передач. Високий рівень виконання та розкішні матеріали створюють цілісний вигляд концепту Ford Edge. Наприклад, чорною нубуковою шкірою обтягнуті верхня панель приладів, центральна консоль та дверні елементи.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019