Компанія Ford зменшила об'єм споживання води на власному виробництві на 62%
4.04.2013

ДИРБОРН, штат Мічиган, США, 3 квітня 2013 року – Протягом останніх двох років компанія Ford скоротила загальний об‘єм води, необхідний для виробництва кожного автомобіля, на 8,5%. Таким чином, компанія виконала більше половини поточного завдання щодо забезпечення до 2015 року використання в середньому лише 4 кубічних метрів води для виробництва одного автомобіля по всьому світу.

З 2000 року компанія Ford зменшила об‘єм води, що використовується в охолоджувальних камерах, для мийки частин, фарбування тощо, на 40 мільярдів літрів, або 62%. Це дорівнює об‘єму води, що використовують майже 99 000 мешканців США щороку, і цього вистачить для наповнення 16 000 басейнів з розмірами відповідно до олімпійських стандартів. Зменшення норм споживання, що забезпечує компанія, відіграє особливу роль для регіонів по всьому світу, що борються з такими проблемами, пов‘язаними з водою, як засуха та інтенсивний ріст населення.

З 2000 року компанія Ford зменшила загальний об‘єм води, що споживається по всьому світу щороку, з 64 до 24 мільйонів кубічних метрів.

«Тобто це близько 40 мільярдів літрів води, що були зекономлені та використані в іншому місці», - відмічає Енді Хоббс., директор Управління з питань якості навколишнього середовища.

Компанія Ford за власної ініціативи розпочала Програму управління водними ресурсами світу у 2000 році, запровадивши методи раціонального використання, а також норми якості та повторного застосування дощової та технічної води. Стратегія по відношенню до водних ресурсів доповнює загальні положення компанії, такі як Кодекс з прав людини, основних умов роботи та корпоративної відповідальності.

«Ford визнає величезну роль води і вважає своїм обов‘язком берегти її та використовувати відповідально, - розповідає Роберт Браун, віце-президент з питань раціонального природокористування, захисту навколишнього середовища та техніки безпеки. – Багато процесів з виробництва автомобілів потребують воду, і цей ресурс застосовується на кожному етапі, що забезпечує випуск продукції».

На шляху до успіхів 2012 рік продемонстрував багато прикладів позитивного впливу компанії Ford на забезпечення світу водними ресурсами. Зокрема, Фонд Ford підтримав 19 різних проектів, пов‘язаних з водою, у Китаї, Індонезії, Таїланді, Індії, Німеччині, Південній Африці та на Філіппінах.

Загальний підхід компанії Ford до використання води  передбачає:

• Мінімізацію використання та споживання водних ресурсів на заводах компанії Ford

• Пошук шляхів застосування альтернативних водних джерел

• Надання першочергової уваги інвестиціям у технології обробки води, основуючись на нестачі місцевих водних ресурсів та економічній ефективності

• Відповідність або місцевим стандартам якості, або всесвітнім стандартам компанії Ford щодо скидання стічних вод; вибір стандартів залежить від того, які з них суворіші на певному місці провадження бізнесу Ford

• Забезпечення стабільного водопостачання для виробничих потужностей компанії Ford, працюючи у той же час з місцевими громадами щодо мінімізації впливу.

Додаткову інформацію щодо заходів компанії Ford з питань використання води можна знайти у щорічному звіті стосовно соціально-відповідального розвитку компанії, що публікується щороку у червні. Останній варіант можна побачити тут.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019