«Хмарне» рішення VOLVO CARS забезпечує бездоганний зв'язок тапропонує додаткові функції
24.02.2014
ВИПУСТИВШИ SENSUS CONNECT, VOLVO CAR GROUP (VOLVO CARS) ПРЕДСТАВИЛА НОВІ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ТА НАВІГАЦІЙНІ РІШЕННЯ. А ТЕПЕР VOLVO CARS ПРОПОНУЄ СВОЇМ КЛІЄНТАМ БЕЗДОГАННЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО МЕРЕЖІ, ЩО ДОЗВОЛИТЬ ЗАВЖДИ ЗАЛИШАТИСЬ НА ЗВ’ЯЗКУ. ХМАРНІ СЕРВІСИ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВОДІЯМ ЗНАХОДИТИ ЗОНИ ПАРКІНГУ ТА ОПЛАЧУВАТИ ПАРКУВАННЯ НЕ ВИХОДЯЧИ З АВТОМОБІЛЯ, ЗНАХОДИТИ РЕСТОРАНИ ЗА НАПРЯМКОМ РУХУ, БЕЗ ПЕРЕШКОД ОТРИМУВАТИ ДОСТУП ДО ПРОСЛУХОВУВАННЯ УЛЮБЛЕНОЇ МУЗИКИ ТА БАГАТО ІНШОГО.
 
«Технологія повинна полегшувати ваше життя. Тому ми уважно прислуховувались до наших клієнтів, створюючи Sensus Connect. Ми не прагнули створити безліч нових додатків, а навпаки, намагались запропонувати те, що потрібно саме вам, навіть до того, як ви усвідомите, що вам це потрібно», — пояснює Давід Холечек (David Holecek), керівник відділу систем зв’язку та підключення Volvo Cars.
 
Це абсолютно новий спосіб взаємодії з автомобілем, що кардинально змінює всі аспекти подорожі. Власник автомобіля може насолоджуватися музикою десятків тисяч радіостанцій в автомобілі. Це навігаційна система, в якій водій може задавати пункти призначення через власний мобільний пристрій та через Вікіпедію отримувати інформацію про місця, які проїжджатиме.
 
Удосконалена аудіосистема Premium Sound
До сімейства Sensus також входить удосконалена аудіосистема Premium Sound з підсилювачем 5×130 Вт, програмним забезпеченням для поліпшення якості звуку нового покоління Dirac Live та максимум 12 динаміками Harman Kardon. До останніх відносяться новий низькочастотний динамік, нові високочастотні динаміки з м’яким покриттям, що пом’якшують звучання на високих частотах, та нові, збільшені середньочастотні динаміки, розташовані в центральній частині автомобіля та в дверях.
 
«Ми переконані, що для отримання справжнього задоволення від музики, необхідне поєднання таких складових, як фантастичної аудіосистеми, широкого спектра джерел отримання композицій та, нарешті, зручного для користування інтерфейсу. Завдяки нашій новій системі Premium Sound ви зможете насолоджуватися справжньою „концертною сценою“ з поліпшеними басами та збільшувати гучність, не втрачаючи чистоти звучання», — заявив Давід Холечек.
 
Інвестиції в хмарні рішення
Volvo Cars — один з небагатьох автовиробників, які інвестують у хмарні рішення. Новітні рішення Volvo відповідають стилю бренду та надають можливість віддалено оновлювати дані.
 
«Ми прагнемо зробити процес користування приємним, легким та інтуїтивно зрозумілим. Немає сенсу заповнювати автомобіль складною технікою, якщо вона лише приголомшує користувача. Ми завжди зосереджуємося на тому, щоб запропонувати клієнтам найкраще та в тому форматі, в якому його найлегше сприйняти та зрозуміти. Наші хмарні програми оновлюються легко та безперебійно. Sensus пропонує оптимальну комбінацію методів вводу/виводу інформації», — каже Давід Холечек.
 
Обираючи партнерів, що є найкращими представниками у своїй спеціалізованій галузі, таких як Ericsson, HERE, Yelp, Storytel, Glympse та постачальників послуг автостоянок, компанія Volvo сфокусувалась на їх кращих характеристиках та практиках, що дозволило зробити подорожі на автомобілях безпечними, комфортними та надзвичайно приємними.
 
«Тепер водій може легко переходити від прослуховування улюбленої музики через високоякісні динаміки до прослуховування вхідних текстових повідомлень, не знімаючи рук з керма. Попрощайтеся з дорогими або застарілими мапами — наша Sensus Navigation включає постійне оновлення мап. Немає жодних підстав, що буде ще щось досконаліше, аніж запропоноване нами рішення», — додав Холечек.
 
Оновлена система Sensus Connect надає широкий вибір хмарних програм, призначених для більш спрощеного, приємного використання автомобіля.
 
«Дві речі в новому Sensus Connect мені особливо подобаються. Перша — це Glympse, програма, що дозволяє вам передати інформацію про своє місцеперебування на екран мобільного пристрою іншої людини; це дуже зручно коли ви вперше їдете в гості до друзів. Друга — це можливість перетворення всього автомобіля на точку доступу до мережі для всіх підключених пристроїв, використовуючи Bluetooth», — підсумував Холечек.
 
Врешті-решт, Sensus Connect існує для того, щоб надати водію саме те, що йому потрібно, і тоді, коли це потрібно, зробити життя клієнта Volvo Cars легшим і приємнішим без загрози для безпеки або комфорту.
 
Нову систему Sensus Connect розпочнуть установлювати в усіх нових моделях Volvo з травня 2014 року. Водіям, на чиїх автомобілях уже зараз встановлено Sensus Connect, буде запропоновано оновлення системи.
 
Нижче наведено перелік функцій Volvo Sensus 2014, які будуть доступними для українського ринку:
 
РОЗВАГИ
 • 100 000 радіостанцій світу через TuneIn
 • Rdio — сервіс програвання музики в потоковому режимі
 • Stitcher — радіопередачі та подкасти на вимогу
 
НАВІГАЦІЯ
 • Нова навігаційна система з 3D-графікою та довічними оновленнями
 • Glympse — динамічне, короткочасне передання інформації про місцеперебування
 • HERE від Nokia — хмарні сервіси, що забезпечують водіїв безперебійною навігацією з використанням Інтернет
 • Send to Car (Відправити на автомобіль) — знайдіть свій пункт призначення на мобільному пристрої та відправте цю інформацію на навігаційну систему автомобіля
 • Вікіпедія — додаткова інформація про цікаві місця та об’єкти, повз які ви проїжджаєте
 • Інтернет-мапи
 • Програма прогнозу погоди
 
ІНТЕРФЕЙС
 • Оновлений інтерфейс «Людина — авто» (HMI) з графічними темами для центрального дисплея та дисплея водія
 • Голосове керування та перетворення тексту на мовлення
 ЗВ’ЯЗОК І ПІДКЛЮЧЕННЯ
 • Можливість перетворення смартфону на точку доступу до мережі (Bluetooth)
 • Використання Bluetooth для відтворення аудіофайлів у потоковому режимі та телефонування в режимі «hands-free»
Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017