Глобальна співпраця Volvo Cars та Apple
3.03.2014

Об’єднання ставить за мету змінити досвід користування автомобілем зсередини. Нова система під назвою Apple CarPlay поєднує у собі характеристики та сервіси відомі користувачам iPad, iPhone та iPod, що тепер стануть доступними безпосередньо в автомобілях Volvo на сенсорному дисплеї центральної консолі.

Volvo Cars розширює можливості Apple, поєднуючи їх зі спеціально створеним інтерфейсом, який забезпечує водіям доступ до функцій і послуг компанії Apple за допомогою голосового управління та управління на кермі, при цьому гарантуючи повну безпеку та зручність у використанні.

Взаємодія між операційною системою від Apple і новим програмним забезпеченням та інтерфейсом від Volvo Cars обіцяє значно змінити інтер’єр салону та відчуття від перебування всередині автомобіля. Простота та функціональність –  дві риси притаманні як Volvo Cars, так і Apple, вирізнятимуть салон автомобілів Volvo.

«Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс від Apple є ідеальним для  поєднання зі скандинавським підходом Volvo до дизайну та нашою увагою до функціональності», – говорить Хокан Самуельсон, президент і виконавчий директор Volvo Cars.


Першим автомобілем, де буде втілено Apple CarPlay стане новий XC90, який буде представлено трохи згодом у 2014 – одна з найбільш очікуваних моделей останніх років, яка прийде на зміну традиційному XC90, який встановив визначення «позашляховик» та став найбільш продаваною моделлю за всю історію Volvo Cars.

Із Apple CarPlay користувачі відразу ж впізнають свої основні додатки iPhone, такі як телефон, повідомлення, музика та навігація. Базове устаткування також включає в себе додаткові аудіо-програми, зокрема Spotify – відомий сервіс, який забезпечує прослуховування музики у потоковому режимі.

«Портретна» орієнтація екрану Volvo надає користувачам можливість використовувати одночасно контент Volvo Cars і Apple, усуваючи необхідність перемикання між екранами самого автомобіля та iPhone.

Apple CarPlay ідеально інтегрується з новим інтерфейсом Volvo Cars. Візуально він стає частиною системи, відображаючи відомі іконки додатків Apple. 

«Користувачі iPhone будуть відчувати себе у новому Volvo, як вдома. Ми створили систему повністю інтегровану у великий вертикальний сенсорний екран, що підносить досвід використання мобільного пристрою в автомобілі на новий рівень. Це, у поєднанні із системою голосового управління Siri, створеною заради безпеки водія, ще раз підкреслює, що Apple ідеально підходить для Volvo», – зазначає Хокан Самуельсон.

Легкий зв'язок
Apple CarPlay дозволяє підключати пристрої до автомобіля через кабель Lightning, а у найближчому майбутньому – за допомогою Wi-Fi. Зв’язок побудовано на основі потокового відео каналу H.264, який повертає вхідний сигнал користувача з сенсорного екрану. Apple CarPlay буде доступний в майбутніх моделях Volvo на базі нової архітектури масштабованої платформи (SPA), починаючи з нового Volvo XC90 у 2014 році.

Переглянути відео: http://www.youtube.com/watch?v=kqgrGho4aYMОписи та факти в цьому прес-релізі стосуються міжнародного модельного ряду Volvo Cars. Описані функції та обладнання можуть бути опціональними. Специфікації автомобілів можуть відрізнятись у різних країнах та можуть зазнавати змін без попереднього повідомлення.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017