Ford of Europe збільшує обсяг виробництва нового KUGA, щоб задовольнити попит
8.04.2013

КЕЛЬН, Німеччина, 5 квітня 2013 р. – Представники Ford of Europe заявили, що в цьому році компанія планує збільшити обсяг виробництва на 10%, або 8000 одиниць, через зростання попиту на повністю оновлений SUV Ford Kuga.

Компанія, яка збільшує обсяг виробництва на своєму заводі в іспанському місті Валенсії сподівається, що в цьому році річний обсяг випуску Kuga в Європі вперше сягне позначки 100 000 одиниць. Kuga також випускають в Єлабузі, Росія. 

Новий Kuga, що став широко доступним в Європі лише в цьому році, чудово стартував і стрімко набирає темпи. Порівняння результатів лютого цього року та лютого минулого року (дані за березень поки що відсутні) показує, що обсяг продажу виріс на 27%.

Клієнти дуже високо оцінили паливну економічність, місткість, стійкість та застосовані в Kuga розумні технології на кшталт дверей багажного відділення, що відчиняються рухом ноги. До того ж, ця модель здобула максимально можливий п’ятизірковий рейтинг Euro NCAP за рівень безпеки.

«Новий Kuga – це розумніший SUV, що пропонує цілий арсенал технологій, включаючи новинку сегмента, багажні двері з безконтактним відчиненням, та стає першою європейською моделлю Ford, оснащеною Інтелектуальною системою повного привода, – сказав Рулант де Вард (Roelant de Waard), віце-президент з маркетингу, продажу та обслуговування Ford of Europe. – Таке значне збільшення обсягу виробництва – це дуже перспективний початок для нашої кампанії з виводу на ринок групи моделей SUV, очоленої новим Kuga. Наступними кроками кампанії є вивід на ринок спочатку повністю оновленого EcoSport, а пізніше – Ford Edge».

Ford стверджує, що компанія сподівається реалізувати понад один мільйон моделей SUV в Європі протягом найближчих шести років. У 2016 році на SUV мають припадати 10% від усіх Ford, проданих у цьому регіоні. Повністю оновлений компактний EcoSport вийде на ринок наприкінці 2013 року, після чого слід очікувати Ford Edge наступного покоління – більший та розкішніший «всюдихід», популярний у США та інших країнах.

Загальний рівень захисту нового Ford Kuga було оцінено у 88% за системою Euro NCAP. Це найкращий результат для SUV середніх розмірів за всю історію існування цих моделей. Крім того, моделі було присуджено нагороду Euro NCAP Advanced за систему Ford SYNC з Аварійною допомогою, яка в разі ДТП надсилає екстрений виклик аварійним службам місцевою мовою.

У новому Kuga також застосовані численні інші системи та функції: Багажні двері з відчиненням ногою, Активна допоміжна система паркування, Система огляду в мертвих зонах, Активна система припинення руху в місті*, Система дотримання смуги руху*, Система попередження про з’їзд зі смуги руху, Автоматичне ввімкнення дальнього світла, Контроль уважності водія*, Розпізнавання дорожніх знаків* та Інтелектуальний повний привод, який завчасно перевіряє дорожні умови, роблячи це зі швидкістю, що у 20 разів перевищує швидкість моргання людського ока, і перерозподіляє тягу між мостами, забезпечуючи водія оптимальною комбінацією керованості та зчеплення.

Новий Kuga також забезпечує провідну в класі паливну економічність завдяки значному підвищенню ефективності споживання палива гамою двигунів, в якій вперше було застосовано технологію EcoBoost. Споживання бензину було знижено на 25%, а дизельного палива – на 10%.

*Ця система недоступна на українському ринку.

За більш детальною інформацією звертайтеся до дилерського центру Ford - "Віннер Форд Рівне", що на Київській 101А, м. Рівне.

Деталі за телефонами: (0362) 64 20 66, 64 20 69, (050) 375 1789

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019