Ford Mustang обрано найбільш очікуваним класичним автомобілем в Європі ще до того, як ця культова модель з‘явилася на європейських ринках
26.09.2013

КЕЛЬН, Німеччина, 26 вересня 2013 року – 37% європейців з Австрії, Бельгії, Франції, Німеччини, Голландії, Італії та Іспанії назвали Ford Mustang тим самим класичним автомобілем, який вони хотіли б мати більш за все*. За інформацією з офіційних джерел невдовзі Mustang вперше прибуде до Європи, і на даний час він став абсолютним переможцем, випередивши BMW M1 (20 %) та Volkswagen Beetle (11%).

Також у компанії Ford відмітили, що Mustang Customizer – програмний засіб, який можна завантажувати або використовувати онлайн – вже отримав більше 500 000 відвідувань від європейських прихильників. З часів запуску у минулому році більше 4,5 мільйонів людей з 49 країн відвідали Mustang Customizer, і другим за величиною джерелом візитів зі всього світу виявилася Німеччина.

Цей програмний засіб, доступний для телефонів та планшетів на базі iOS та Android, надає прихильникам моделі Mustang можливість зібрати автомобіль своєї мрії та позмагатися на ньому з іншими фанатами, заробити бали та жетони за кожний збудований автомобіль, зберегти зображення для використання у якості шпалер на робочий стіл, а також взяти участь у змаганнях з дрифту.

У 2014 році Mustang святкуватиме 50-у річницю, і компанія Ford запустила новий багатосерійний відеофільм «Мустанг. Зворотний відлік» («Mustang Countdown»), метою якого є представлення громадськості цього культового автомобіля та його прихильників зі всього світу.

Перший відеофільм під назвою «З чого все почалось: концепт Mustang 1» повертає стрілки годинника назад до дебюту концепт-кара у 1962 році. Подальші серії у повній мірі розкриють світові архіви моделі Ford Mustang, познайомлять з її клубами та прихильниками, такими як Ральф Вурм, що очолює клуб Mustang у Німеччині. Глядачі побачать унікальні відеозаписи та ексклюзивні нові інтерв‘ю, а також почують думки експертів. Крім того, збірку новин щодо моделі Mustang, інформацію та архівні матеріали можна знайти у спеціальному веб-порталі Mustang, створеному європейським відділенням компанії Ford.

Модель Mustang, що з‘явилася у 1964 році, одразу стала сенсацією та підштовхнула мільйони людей до стилю життя, якого вони прагнули. Майже 3 000 фільмів та появ на телебаченні, незчисленні згадки у піснях, участі у парадах, іграшки тощо – все це є втіленням пристрасті до Mustang, що поєднує автофанатів по всьому світу.

* За результатами опитування автомобільного онлайн-порталу AutoScout24 більше 75 000 користувачів визнали Ford Mustang найбільш жаданим класичним автомобілем в Європі.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019