Ford Kuga - нові кольори і технології
20.11.2014
  • Ford виводить на ринок Ford Kuga з найпотужнішим дизельним двигуном, який коли-небудь було встановлено на цій моделі; цей 2,0-літровий 180-сильний двигун TDCi з крутним моментом 400 Нм.

  • Новий 2,0-літровий дизельний двигун TDCi Kuga став на 10 відсотків потужнішим, а показник викидів CO2 в атмосферу знизився на 19 г/км; 1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost відзначається показником викидів CO2 на 11 г/км меншим, ніж 1,6літровий двигун EcoBoost, який знімають із виробництва.

  • Cистеми автоматичного «старту-стопу» та керування потоком повітря Active Grille Shutter тепер встановлюються на всі моделі Kuga. Завдяки інформаційно-розважальній системі SYNC та сумісному з нею додатку AppLink, користувач має у розпорядженні різні її можливості за допомогою голосових команд.

  • Протягом лише дев’яти місяців 2014 року компанія Ford реалізувала понад 63 000 кросоверів моделі Kuga в 20 найважливіших із точки зору бізнесу європейських країнах – це на 33 відсотки більше, ніж за той самий період минулого року.

КЕЛЬН, Німеччина, 28 жовтня 2014 року – модель Ford Kuga значною мірою модернізовано. Серед іншого, найпоказовішими є новий найпотужніший на сьогоднішній день силовий агрегат.

Лінійка як дизельних, так і бензинових двигунів, якими може комплектуватися модель Kuga, відзначається нижчими показниками викидів CO2 . Будучи ще донедавна технологічним нововведенням, багато чого стало стандартною практикою для моделі Kuga. Насамперед, це системи зменшення споживання пального та викидів, а також автоматичного «старту-стопу» та керування потоком повітря.

«У лінійці моделей Kuga з’явилися такі, які відзначаються більшою потужністю та нижчими викидами шкідливих речовин в атмосферу. Колір Tiger Eye metallic – це принципово новий колір, який ніколи не застосовувався для автомобілів марки Ford, а система SYNC з додатком AppLink дасть змогу водієві повністю зосередитися на дорожньому полотні, не знімаючи рук із керма», – говорить Рьолант де Ваард, віце-президент, підрозділ Маркетингу, Продажів та Обслуговування компанії Ford of Europe.

83 відсотки автомобілів моделі Kuga, проданих у 20 найважливіших із точки зору бізнесу країнах* Європи, протягом дев’яти місяців 2014 року, оснащено 2,0-літровим дизельним двигуном TDCi . Новий Ford вирізняє підвищений показник максимальної потужності двигуна – на 17 кінських сил більше, який тепер становить 180 кінських сил і максимальним крутним моментом 400 Нм (раніше 340 Нм). Цей двигун відзначається найпотужнішою силою тяги для моделей Kuga.

Компанія Ford представляє новий 1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost для моделі Kuga*, який характеризується низьким рівнем викидів CO2 – 143 г/км (раніше 154 г/км), що більше на сім відсотків порівняно з 1,6-літровим двигуном EcoBoost**, який знімається із виробництва.

Розумні системи

Система Ford SYNC із додатком AppLink дає змогу водію користування різними можливостями цієї інформаційно-розважальної системи за допомогою голосових команд, концентруючись на керуванні та не знімаючи рук із керма. Насамперед йдеться про такі додатки, як популярна послуга потокової музики Spotify, ADAC, Audioteka, AUPEO!, DIE WELT, Cyclops, Glympse та Radioplayer.

Останні статистичні дані реалізації продукції Ford свідчать, що неабиякою популярністю серед покупців моделей Kuga користується технологія допомоги водію: так, третину всіх автомобілів було продано з Камерою заднього виду, а більше половини автомобілів оснащено активною системою активної допомоги при паркуванні Active Park Assist, яка дозволяє водію паркуватися паралельно до тротуару.

Окрім оснащення моделі системою Круїз-контроль з функцією обмеження швидкості з можливістю регулювання, яка тепер вважається стандартною, модель Kuga також може оснащуватися системою Адаптивний круїз-контроль (Adaptive Cruise Control), яка, серед іншого, повідомляє водія про небезпеку спереду, тобто у випадку наближення до автомобіля, що рухається попереду. Ще однією стандартною технологією є Система контролю тиску повітря у шинах, яка попереджає про небезпечно низький показник тиску в момент руху. Наступні технології також широко розповсюджені: Система відкривання задніх дверей без допомоги рук (Hands-Free Tailgate), Система інформування про присутність автомобілів у мертвій зоні видимості (Blind Spot Information System), Система запобігання зіткненням на низькій швидкості (Active City Stop), Система попередження про схід зі смуги руху (Lane Keeping Aid), Сигналізація про виїзд за межі смуги (Lane Keeping Alert), Система автоматичного включення дальнього світла фар (Auto High Beam), Система попередження водія (Driver Alert), та Система розпізнавання дорожніх знаків (Traffic Sign Recognition). 

Модель Kuga тепер наявна також і у нових кольорах: Red Ruby Metallic, Magnetic Metallic і вперше в автомобілях Ford –Tiger Eye Metallic, а також новий колір інтер’єру –Medium Light Stone. Комплект стилізації кузова, який пропонується окремо, дозволяє ще більше вдосконалити вигляд автомобіля.

Порівняно з цим же періодом минулого року продажі моделі Kuga в Європі зросли на 33 відсотки*** протягом дев’яти місяців 2014 року. Із січня по вересень цього року компанія Ford продала більше, ніж 63 000 автомобілів моделі Kuga в основних із точки зору бізнесу 20 країнах Європи,*** у порівнянні з 47 600 одиниць моделі за той самий період 2013 року. Це означає 20-відсоткове зростання частки Kuga на ринку кросоверів. Тобто більше на 8.3 відсотків порівняно з показником 6,9 відсотків за період із січня по серпень 2014 року.

Із моменту виводу на ринки Європи нової моделі Kuga марки Ford у 2012 році, на заводі Ford у місті Валенсія, Іспанія та в Росії, вироблено більше ніж 200 000 автомобілів. Крім того, об’єми продажів моделі Kuga в Росії зросли на 97 відсотків у період із жовтня 2013 року по вересень 2014 року порівняно з минулорічними показниками.

До лінійки SUV марки Ford, яка постійно розширюється у варіантах для Європи, уже входить нова модель EcoSport, а наступного року до неї приєднається харизматичний автомобіль Ford Edge з просторим салоном.

Варіанти модернізації двигунів Ford Kuga

Двигун

Трансмісія

Потуж-ність

CO2-в цілому**

Покращення показника викидів CO2

1.5-літровий EcoBoost

FWD ручна

150 к.с.

143 г/км

7.1 відсотків (11 г/км)

1.5-літровий EcoBoost

AWD автоматична

182 к.с.

171 г/км

4.5 відсотків (8 г/км)

2.0-літровий Duratorq TDCi

FWD ручна

120 к.с.

122 г/км

12.2 відсотків (17 г/км)

2.0-літровий Duratorq TDCi

FWD ручна

150 к.с.

122 г/км

12.2 відсотків (17 г/км)

2.0-літровий Duratorq TDCi

AWD ручна

150 к.с.

135 г/км

9.4 відсотків (14 г/км)

2.0-літровий Duratorq TDCi

AWD PowerShift

150 к.с.

140 г/км

11.9 відсотків (19 г/км)

2.0-літровий Duratorq TDCi

AWD ручна

180 к.с.

135 г/км

9.4 відсотків (14 г/км)

2.0-літровий Duratorq TDCi

AWD PowerShift

180 к.с.

140 г/км

11.9 відсотків (19 г/км)

# # #

* 1,5-літровий двигун EcoBoost прийшов на зміну 1,6-літровому двигуну EcoBoost у більшості країн Європи

** Офіційні показники споживання пального та викидів CO2 було отримано відповідно до всіх вимог, у тому числі технічних, останніх редакцій Європейських норм (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008. Показники споживання пального і викидів CO2 зазначено для варіанту транспортного засобу, а не для конкретного автомобіля. Тести, які було проведено, дозволяють порівняти різні варіанти транспортних засобів та продукцію різних виробників. Крім паливної ефективності автомобіля, на визначення показників споживання пального і викидів CO2 впливають манера керування автомобілем під час тестування, а також нетехнічні фактори. CO2 є основним газом, що призводить до виникнення парникового ефекту, та, як наслідок, глобального потепління. Результати пробігу у милях на галон використаного пального також відповідають Європейському їздовому тестовому циклу та зазначені у британських галонах. Ці результати можуть відрізнятися від результатів економії пального, прийнятих в інших частинах світу через різні застосовувані норми їздових циклів та різне законодавство у цих країнах.

*** На основі результатів, отриманих у 20 основних європейських країнах: Австрія, Бельгія, Велика Британія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Іспанія, Швеція та Швейцарія. Крім того, у своєму звіті компанія Ford надає показники продажів продукції в Естонії, Латвії та Литві, отримані нашою Фінською загальнонаціональною компанією зі збуту продукції, таким чином дані по об’ємах продажу у прибалтійських країнах також включено в показники 20 основних країн Європи.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019