Ford Fiesta – бестселер в Європі у класі субкомпакт
6.02.2014

КЕЛЬН, Німеччина, 5 лютого 2014 року – У минулому році автомобіль Ford Fiesta знову зайняв перше місце за обсягом продажів у класі малолітражних автомобілів у Європі. За 2013 рік компанія Ford реалізувала 293 663* автомобіля цієї моделі на європейському ринку.

«Fiesta приваблює у рівній мірі як тих клієнтів, що прагнуть отримати задоволення від водіння, так і тих водіїв, яких хвилює питання паливної економічності, що пропонує титулований 1,0-літровий двигун EcoBoost, - розповідає Ролен де Ваард, віце-президент європейського відділення Ford з питань маркетингу, продажів і обслуговування. – Від динамічної та практичної моделі Fiesta ST до надекономічної Fiesta ECOnetic та з урахуванням більше 11 400 версій – покупці малолітражних автомобілів приходять до висновку, що Fiesta – це найкращий для них варіант».

П’ять цікавих фактів про автомобіль Fiesta

  • Наразі існує більше 11 400 різних версій моделі Fiesta

  • Найпопулярніші кольори: Frozen White (білий), Panther Black (чорний) та Moondust Silver (сріблястий)

  • У кожній Fiesta прокладено більше 1 км електричних проводів

  • Fiesta продається у 62 країнах світу

  • У зв’язку зі значним попитом на заводі компанії Ford у Кельні, Німеччина, з наступного місяця буде впроваджено додаткову робочу зміну, а обсяг виробництва Fiesta зросте на 110 автомобілів на день

 

* Підсумкові дані компанії JATO Dynamics основані на інформації, що надана її власною консалтинговою агенцією JATO Consult. Показники зібрані у 30 європейських країнах. Щоб отримати додаткову інформацію, пропонуємо завітати на веб-сайт www.jato.com.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019