Автомобілі Volvo утримують лідируючі позиції світових рейтингів безпеки
10.01.2014

Volvo Car Group (Volvo Cars) продовжує реалізацію стратегії, згідно з якою до 2020 року люди не повинні будуть гинути або отримувати серйозні травми в нових моделях Volvo. В ході випробувань, проведених у 2013 році різними незалежними організаціями, автомобілі Volvo отримали максимальні рейтинги. Це ще раз підтверджує, що Volvo Cars займає лідируючі позиції в області автомобільної безпеки. Впродовж 2013 року продажі автомобілів Volvo обладнаних системами автоматичного гальмування, перевищили показник в 1 мільйон одиниць.

Останні результати були опубліковані Страховим інститутом дорожньої безпеки США (IIHS): Volvo S80 отримав рейтинг "IIHS Top Safety Pick+".

"Якщо загалом оцінити наші результати, то за останній рік ми отримали всі максимальні рейтинги, що ще раз підтверджує наші лідируючі позиції в області автомобільної безпеки. Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим покупцям найбезпечніші автомобілі в світі", - говорить Томас Броберг (Thomas Broberg), старший консультант з систем безпеки Volvo Cars.

Раніше моделі Volvo S60, XC60 і XC90 також отримали оцінку "2013 Top Safety Pick+" після того, як в 2012 році IIHS розширив програму випробувань, включивши краш - тест з невеликим фронтальним перекриттям.

S80 отримав оцінку "Top Safety Pick+" за результатами часткового фронтального краш - тесту. У процесі такого випробування відбувається зіткнення, коли передній кут автомобіля вдаряє інший автомобіль чи інший об'єкт, наприклад, дерево або стовп - це вкрай небезпечне зіткнення. У проведеному краш - тесті удар припадав на 25 відсотків фронтальної частини автомобіля з боку водія, а перешкодою служив твердий бар'єр висотою 5 футів. Автомобіль рухався на швидкості 64 км/год (40 миль/год).

"Наш каркас безпеки має міцну конструкцію, що включає елементи зі сталі різних типів. Нова програма випробувань IIHS підтверджує виняткову міцність нашого запатентованого рішення. Схожі поєднання різних по міцності елементів із сталі використовуються у всіх сучасних моделях Volvo, і ми продовжимо вдосконалювати наші рішення для майбутніх моделей автомобілів на архітектурі масштабованої платформи", - підкреслив Томас Броберг.

Програма випробувань IIHS в 2014 році включає системи запобігання зіткнень
У 2013 році IIHS розширив програму краш - тестів, включивши оцінку систем покликаних уникати фронтальні зіткнення. Volvo S60, XC60 і S80, обладнані технологією City Safety, системою попередження зіткнень з функцією повного автоматичного гальмування і виявлення пішоходів та велосипедистів, були серед моделей автомобілів, які завоювали максимальний рейтинг в ході нових випробувань.

Оцінка систем, покликаних запобігти зіткненню, тепер включена в загальний рейтинг "2014 IIHS Top Safety Pick+", а це означає , що моделі Volvo S60, XC60 і S80 вже входять в число автомобілів, які удостоєні найвищого рейтингу "2014 IIHS Top Safety Pick+".

Системи автоматичного гальмування Volvo отримують вищі оцінки в ході нових випробувань за програмою Euro NCAP
У Euro NCAP також прийнята нова програма випробувань, що включає оцінку роботи технологій автоматичного гальмування. Випробування систем автономного екстреного гальмування (AEB) оцінюють роботу системи і включають тестування, в ході якого імітується наїзд на автомобіль, що рухається попереду. Передбачено дві категорії таких випробувань: в межах міста і за його межами.

Volvo XC60 з системою City Safety отримав вищий рейтинг в ході випробування “в межах міста”. Volvo V40 продемонстрував кращі результати в процесі випробувань "за містом". Volvo V40 був обладнаний системою City Safety і системою попередження зіткнень з функцією повного автоматичного гальмування і виявлення пішоходів та велосипедистів. У ході цього тесту імітується рух по автомагістралі, коли швидкість руху вища, ніж у місті. Програма AEB буде включена в програму оцінки Euro NCAP, яка застосовуватиметься для випробувань і в 2014 році.

"Ми вітаємо ініціативу провідних рейтингових організацій, які включають технології запобігання зіткнень у свої програми оцінки безпеки автомобілів. В результаті споживачі можуть краще оцінити переваги систем автоматичного гальмування. Це також дозволить розширити застосування таких технологій в сучасних автомобілях", - зазначив Томас Броберг.

Volvo V40 утримує лідерство за результатами випробувань Euro NCAP
Volvo V40 утримує першість ще з 2012 року. На сьогоднішній день Volvo V40 продемонстрував кращі результати за всю історію випробувань Euro NCAP. V40 отримав найвищі оцінки за рівнем захисту пішоходів - сумарний результат цієї моделі Volvo склав 88 відсотків.

Передові технології Volvo Cars, покликані забезпечити захист пішоходів, отримали в 2013 році нагороду "Global NCAP Innovation Award". Нагорода була вручена професору Лотта Якобсон (Lotta Jakobsson), старшому технічному фахівцеві з систем безпеки Центру безпеки Volvo Cars, на Конференції з розширених систем автомобільної безпеки (ESV), яка проходила в Сеулі (Південна Корея).

За програмою Euro NCAP модель V60 Plug - in Hybrid визнана найбезпечнішим автомобілем з технологіями електрифікації
Volvo V60 Plug - in Hybrid отримав найвищі оцінки за програмою Euro NCAP серед автомобілів з системами електрифікації. У 2012 році в ході краш - тестів, що включали фронтальний краш -тест з частковим перекриттям на швидкості 64 км/год (40 миль/год), Volvo V60 Plug - in Hybrid показав чудові результати. Цей гібридний автомобіль Volvo гарантує такий же рівень безпеки, як і стандартний Volvo V60.

Мільйон автомобілів з системами автоматичного гальмування
Система City Safety, яка діє на малих швидкостях, встановлюється в базовій комплектації на всіх нових моделях Volvo на всіх ринках продажів. Більшість моделей Volvo також поставляються з передовими технологіями, які здатні вчасно виявити, попередити водія і застосувати автоматичне гальмування, якщо виникає ризик наїзду на автомобіль попереду, на пішохода чи велосипедиста, який несподівано виїжджає перед автомобілем Volvo. У липні 2013 року продажі автомобілів Volvo, обладнаних системами автоматичного гальмування, перевищили один мільйон - це ще одне підтвердження провідних позицій Volvo Cars в області автомобільної безпеки.

"У звітах ряду організацій про роботу систем безпеки зазначається, що наші передові технології автоматичного гальмування допомагають більш ніж на 20 відсотків скоротити ризики зіткнень, пов'язаних з наїздом на автомобіль попереду", - підкреслив Томас Броберг.

Чудові показники у Швеції
У звіті шведської страхової компанії Folksam за 2013 рік Volvo Cars займає особливу позицію: чотири моделі Volvo (S60, V60, V70 і S80) очолюють список найбезпечніших моделей, причому відрив від наступної моделі складає 12 відсотків. Згідно зі звітом Volvo S60, V60, V70 і S80 забезпечують рівень безпеки майже на 60 відсотків вище в порівнянні з середнім автомобілем на ринку

Компанія Folksam відзначає всі сучасні моделі Volvo як найбільш безпечні. Щоб отримати такий статус, автомобіль повинен продемонструвати рівень безпеки на 40 відсотків вище в порівнянні з показниками середнього автомобіля.

"Ми дуже пишаємося такими результатами. Звіт складений на підставі даних ДТП і реальних умов руху на дорогах. Саме з цих даних починаються всі наші роботи по створенню систем безпеки. Ми розробляємо нові технології, які здатні показати значущі результати в ході застосування автомобіля на реальних дорогах ", - додав Томас Броберг.

Експерт Volvo отримав спеціальну нагороду NHTSA
Андерс Ойгенссон (Anders Eugensson), директор зі зв'язків з державними установами та головний експерт з розробки стратегії безпеки Volvo Cars, отримав від Національного управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) нагороду "US Government Special Award of Appreciation". Нагорода була вручена на 23-й Міжнародній технічній конференції з розширених систем автомобільної безпеки (ESV), яка проходила в Сеулі (Південна Корея).

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017