Абсолютно новий Volvo XC90 – початок офіційної прем’єри
27.05.2014

Одна із найбільш очікуваних прем’єр найближчих років – абсолютно нового Volvo XC90 – розпочинається вже сьогодні. Особлива програма прем’єри від Volvo Car Group передбачає початок представлення автомобіля зсередини, а це означає, що прем’єра нового Volvo XC90 розпочнеться з розкриття багатьох нових внутрішніх особливостей автомобіля та завершиться повним його представленням у серпні цього року.

Перша модель Volvo XC90 вийшла на ринок в 2002 році. Тоді цей автомобіль цілковито змінив сегмент позашляховиків, запропонувавши дивовижне поєднання величезного простору, широкої функціональності та передової безпеки. Volvo XC90 отримав феноменальний успіх у всьому світі. Вже найближчими тижнями стане зрозуміло, що абсолютно новий XC90 також є революційним автомобілем у своєму сегменті ринку.

Сьогодні Volvo Cars пропонує заглянути всередину і познайомитися з салоном майбутньої моделі.

Новий салон – це найрозкішніший інтер'єр, який коли-небудь створювався фахівцями Volvo. Дизайнери були натхненні батьківщиною Volvo – Швецією, яка посідає провідні позиції у світі за рівнем розвитку інновацій та вдало поєднує їх з бездоганним дизайном, використовуючи виключно кращі з доступних матеріалів.

"Перше, що приковує погляд в новому салоні – це сенсорний екран на центральній консолі, який нагадує планшетний ПК. Це рішення є серцем системи управління нового автомобіля", –  говорить Томас Інгенлат (Thomas Ingenlath), старший віце-президент по дизайну Volvo Car Group. Це рішення практично не містить традиційних кнопок і пропонує водієві абсолютно новий метод управління системами в автомобілі, а також доступ до різноманітних продуктів та Інтернет-послуг.

У салоні нового XC90 витончено поєднуються м'яка шкіра і вставки з дерева. Рукоятка важеля перемикача швидкостей прикрашена кришталем відомого шведського виробника Orrefors, а кнопки системи Start/Stop і контролю гучності за формою нагадують огранений діамант.

"Це – перлини, що прикрашають салон автомобіля. Вони підкреслюють ексклюзивність оформлення, не обмежуючись однією лише функціональністю", – вважає Робін Пейдж (Robin Page), директор з дизайну салонів автомобілів Volvo Cars.

Новий XC90 – це перша модель Volvo побудована на архітектурі масштабованої платформи (SPA), яка відкриває великі можливості для дизайну, покращує маневреність автомобіля і дозволяє інтегрувати найновітніші досягнення в області безпеки, хмарних рішень та інтернет-технологій, одночасно збільшуючи простір усередині автомобіля.

"Наша нова архітектура салону відрізняється бездоганністю і відсутністю надмірностей, в той же час вона робить автомобіль більш розкішним, а це саме те, що очікують побачити покупці автомобілів в цьому сегменті",  – підкреслив Петер Мертенс (Peter Mertens), старший віце-президент з досліджень і розробок, Volvo Car Group.

Детальний опис передових рішень в області безпеки і підтримки високої якості повітря в салоні автомобіля буде запропоновано у липні – на початку серпня. Інформація про нові технічні рішення, включаючи шасі і двигуни, буде публікуватися в середині липня та аж до серпня, коли новий автомобіль буде представлений загалом.

"Люди, їх побажання – ось, що лежить в основі нашої роботи в Volvo Cars. Ми не створюємо технології заради технологій. Все, що ми робимо, покликане зробити автомобілі Volvo більш безпечними і забезпечити клієнтові більше задоволення під час керування",– запевнив Ален Віссер (Alain Visser), старший віце-президент з маркетингу, продажу та обслуговування клієнтів Volvo Car Group.

Посилання для перегляду відео:
Відео 1
Відео 2


Описи та факти в цьому прес-релізі стосуються міжнародного модельного ряду Volvo Cars. Описані функції та обладнання можуть бути опціональними. Специфікації автомобілів можуть відрізнятись у різних країнах та можуть зазнавати змін без попереднього повідомлення.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017