2015 рік має стати найуспішнішим роком за всю історію марки Ford через значну кількість цілком оновлених моделей Ford
16.01.2015
  • Компанія Ford of Europe очікує, що 2015 рік стане одним з найплідніших за всю історію з точки зору виводу на ринок нової продукції.

  • Минулого року компанія Ford досягла найбільшої долі ринку з 2011-го року завдяки високому попиту на нові та цілком оновлені легкові та комерційні авто цієї марки.

  • Компанія Ford підтвердила, що у 2015 році цілком оновлена модель Ford Galaxy вже буде пропонуватися у дилерських центрах, разом зі стильною оновленою моделлю S-MAX і багатоцільовими новинками C-MAX і Grand C-MAX.

  • Цього року очікується дебют преміальних авто серії Vignale. Її первістками стануть нові моделі Ford Mondeo Vignale и S-MAX Vignale.

  • Вперше за всю 50-річну історію випуску легендарного автомобіля Ford Mustang нова модель з’явиться у продажу по всій Європі; також цього року дебютують нові версії Focus ST з бензиновими та дизельними двигунами.

  • Ford також розширює лінійку цілком оновлених моделей Mondeo, яка включає перше гібридне авто Mondeo Hybrid і моделі, обладнані Інтелектуальною системою повного приводу та 1,0-літровим двигуном EcoBoost, удостоєним численних нагород.

  • У кінці 2015 року розпочнеться виробництво вдосконаленої нової моделі позашляховика Ford Edge.

КЕЛЬН, Німеччина, 13 січня 2015 року. Компанія Ford of Europe, яка минулого року досягла найбільшої ринкової долі з 2011 року завдяки високому попиту на нові моделі , заявила, що 2015 рік має стати найпліднішим, що стосується нової продукції, за всю історію марки.

На сьогодні підтверджено, що у середині наступного року споживачам буде запропоновано цілком нову модель Ford Galaxy, розраховану на сім пасажирів. Іншими новинками 2015 року будуть цілком оновлені моделі S-MAX, C MAX, Grand C-MAX та C-MAX Energi – електромобіль, який заряджається від зовнішніх джерел живлення. В кінці 2015 року розпочнеться виробництво цілком оновленої моделі позашляховика Ford Edge.

Крім того, Ford запропонує на ринках Європи нові моделі Mondeo, оснащені Інтелектуальною системою повного приводу, дизельними та бензиновими двигунами підвищеної потужності та 1,0-літровим двигуном EcoBoost, удостоєним численних нагород. Цього року також буде розширено нову лінійку моделей Focus, яка охопить моделі Focus ST з бензиновими та дизельними двигунами, а згодом і моделі EcoSport, Ranger, Transit Connect і Tourneo Connect.

«У 2014 році запропоновані нами нові пасажирські та вантажні авто показали себе найкраще на ринках Європи, що дозволило збільшити долю ринку нашої продукції», - говорить Головний виконавчий директор та Голова Правління Ford of Europe, Джим Фарлі. «У 2015 році, ми сповнені рішучості закріпити цей успіх у всіх без винятку лінійках, починаючи з більших за розмірами преміальних авто та позашляховиків, і закінчуючи новими моделями спортивних автомобілів та універсалами для різних за розміром сімей».

Нові моделі легкових і комерційних авто марки Ford забезпечили збільшення долі ринку продукції марки Ford до рівня, небаченого з 2011 року. Крім того, були удосконалені канали роздрібної торгівлі та продажу легковиків, що дало змогу запропонувати споживачам ще більшу цінність з показниками вище середніх у галузі.

Цього року Ford планує запропонувати нові або значно оновлені версії пасажирських авто, об’єм продажів яких минулого року становив біля 45 відсотків від загального об’єму продажів.

Давайте докладніше розглянемо плани компанії на 2015 рік: 

Vignale

Ford планує вивести на ринок преміальний продукт Vignale, у 2015 році втілений у моделі Mondeo Vignale, а згодом і у моделі S-MAX Vignale. Версія Vignale пропонуватиметься окремими дилерськими центрами в Європі.

По всій Європі буде розгорнуто розгалужену мережу дилерських центрів FordStores, які запропонують послуги салонів Vignale Lounge, розроблених командою інженерів Ford – творців моделі Ford Mondeo Vignale. Ці салони забезпечуватимуть успішний вивід на ринок нової лінійки преміальних моделей Ford Vignale.

Серед індивідуальних послуг для клієнтів, які купують модель Ford Vignale в салонах Ford Lounge – безкоштовна доставка автомобіля для обслуговування від дверей власника авто до дверей офісу, а також максимально зручне обслуговування клієнта. Для власників моделей Vignale передбачається узгодження всіх питань та обробку всіх запитів, пов’язаних з моделями Vignale за єдиним безкоштовним телефонним номером. Гарантується обслуговування моделей Vignale на найвищому рівні, чим опікуватиметься індивідуальний камердинер. Після обслуговування моделі повертатимуться власникові відполірованими, вичищеними, пропилосошеними.

Спортивний автомобіль від Ford

Цей рік має стати визначною подією для любителів спортивних авто, адже буде запропоновано легенду. Вперше через 50 років, по всій Європі розпочнеться продаж цілком нового Ford Mustang. Моделі з кузовами «фастбек» (дах плавно спускається до заднього бампера) і з відкидним верхом буде оснащено новим 2,3-літровим двигуном EcoBoost, а також легендарним 5,0-літровим V-подібним восьмициліндровим двигуном останнього покоління.

На початку 2015 року, Ford запропонує нову модель Focus ST, з п’ятидверним кузовом типу «вагон». Вперше нову модель Focus ST можна буде обрати з потужним дизельним двигуном – найбільш економічним, з найнижчими рівнями викидів CO2 для спортивних авто Ford за всю історію.*

Буквально минулого місяця компанія Ford підтвердила, що готується до випуску нова модель Focus RS. Ця 30-та модель серії RS, яка загалом пропонується компанією Ford з 1967 року, стане першою, запропонованою на глобальному рівні. Вона також присутня серед 12 нових спортивних авто, які компанія Ford збирається запропонувати споживачам по всьому світові до 2020 року.

Сімейні авто

Цілком оновлена модель Ford Galaxy, яка цього року увійшла в лінійку сімейних автомобілів марки Ford, є п’ятим поколінням одного з найбільш популярних семимісних автомобілів для усієї сім’ї у Європі.

Для людей, які віддають перевагу сімейним поїздкам, навесні компанія Ford запропонує широкий спектр нових моделей, серед яких цілком нова версія традиційної моделі для занять спортом S-MAX. У той же час, лінійку MAX поповнять стильні нові моделі універсальних автомобілів C-MAX і Grand C-MAX, а також універсал В-MAX і цілком нова модель C-MAX Energi.

Позашляховики

Розширення лінійки позашляховиків Ford почалося з нової моделі Kuga, яку вперше продемонстрували широкому загалу у 2012 році. Минулого року, компанія розпочала виробництво цілком нового компактного позашляховика EcoSport, поєднавши такі риси, як практичність і доступність, притаманну автомобілям невеликих розмірів, і запропонувавши просторий салон позашляховика для широкого спектру потреб.

Цього року компанія Ford розпочне виробництво цілком оновленої моделі Edge - найбільш просунутого позашляховика, який буде запропоновано споживачам у Європі вперше. Крім того, компанія значно розширила лінійку EcoSport, додавши до неї нові моделі позашляховиків великого і середнього розміру.

Цілком нова модель Mondeo

Компанія Ford розширить лінійку цілком нових моделей Mondeo, вперше додавши до неї гібридний електромобіль Mondeo Hybrid. Крім того, вперше буде запропоновано модель Mondeo, оснащену 1,0-літровим двигуном EcoBoost, який втретє поспіль визнано Міжнародним двигуном 2014 року. Компанія Ford запропонує Інтелектуальну систему повного приводу та новий 2,0-літровий дизельний двосекційний двигун з турбонаддувом 210 PS TDCi.

Сучасні технології

Цього року покупці цілком нових моделей Mondeo та S-MAX зможуть скористатися вигодами від наявності інноваційних технологій:

  • Інтелектуальна система повного приводу, яка фіксує силу зчеплення коліс автомобіля з покриттям дороги кожні 16 мілісекунд і регулює зусилля кожного окремого колеса з інтервалом 100 мілісекунд
  • Система запобігання зіткнення з перехожими Pre-Collision Assist with Pedestrian Detection, яка фіксує людину на дорозі безпосередньо перед автомобілем – або людину, яка може перетнути шлях автомобіля – та автоматично задіє гальма, якщо водій на реагує на попередження
  • Система активної допомоги при паркуванні Active Park Assist з використанням технології паркування перпендикулярно напряму руху, яка визначає простір для паркування серед інших автомобілів і дозволяє водію зняти руки з керма, автоматично припарковуючи автомобіль паралельно іншим автомобілям. Вперше ця технологія була застосована на моделі Ford Focus

У цілком новій моделі S-MAX вперше в Європі буде використано технологію Ford Adaptive Steering, яка постійно фіксує зміни у співвідношенні положень керма та коліс з урахуванням швидкості. Крім того, у цій лінійці буде втілено технологію Front Split View Camera, яка дозволяє водієві краще роздивитися ситуацію на дорозі на перехрестях або при паркуванні, коли поле зору обмежене, завдяки встановленій камері з кутом огляду 180 градусів. Ця система встановлена у передній частині автомобіля.

«Уся наша команда, яка відповідає за вдосконалення продукції як ніколи плідно працює над втіленням інновацій, передбачених нашим планом модернізації», – говорить Віце-президент підрозділу Product Development компанії Ford of Europe Джо Бакаж. «Починаючи зі спортивних автомобілів, які відзначаються відмінними експлуатаційними показниками на дорозі, і закінчуючи сімейними авто, які цінуються, перш за все, за відмінну якість, економію пального, безпеку та технологічні новинки, 2015 рік має стати одним з найвизначніших як для компанії Ford of Europe, так і для її клієнтів».

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019