13 лютого 2018 року відбулась презентація і тест-драйв нового BMW Х3 у салоні дилера BMW “Валері М”.
13.02.2018

13 лютого відбулася презентація нового BMW X3 у дилерському центрі "Валері М" на вулиці Київська, 101а.

Формат заходу поєднав у собі і презентацію авто BMW X3 в салоні і тест-драйв на трасі. Автосалон приймав гостей протягом всього дня, щоб всі бажаючі змогли ближче познайомитися з новою моделлю та пройти тест-драйв.

Гості мали можливість поринути в атмосферу пригод на презентації абсолютно нового BMW X3 і бути першими, хто оцінив атлетичну зовнішність та випробував нестримну потужність нового представника у лінійці BMW X.

Ця модель стала основоположником сегменту SAV (Sport Activity Vehicle) – кросоверів для активного відпочинку, які стають все популярнішими серед автомобілістів всього світу. В Україні представлено третє покоління BMW X3, який продовжує багаторічні традиції баварського бренду: шалену динаміку, стильний зовнішній вигляд та високий рівень комфорту.

Новинка стала більшою за попередника та отримала виразний дизайн в стилі найновіших моделей BMW. Втім, силует та пропорції істотно не змінились: навіть здалеку X3 впізнаваний: це типовий кросовер від BMW.

Про динамічний характер новинки натякають величезна решітка радіатора, аеродинамічний бампер, спортивні елементи оформлення кузова та низький як для кросовера коефіцієнт аеродинамічного спротиву – 0,29.

Через збільшення розмірів салон Х3 став зручнішим та комфортнішим. Панель приладів стала більш "легкою", а кермо – меншим. Нова мультимедійна система не лише "дружить" с сучасними сматфонами, а навіть знає "мову жестів" - помахом руки можна, наприклад, змінювати гучність музики чи перемикати радіостанції.

Залежно від темпераменту водія BMW пропонує нову Х3 на вибір у п'яти варіантах силового агрегату. Українці можуть обрати з-поміж двох бензинових двигунів (X3 xDrive20i, X3 xDrive30i), двох дизельних (X3 xDrive20d, X3 xDrive30d), а також в спортивній версії - X3 M40i. Остання дозволяє відчути динаміку спорткара – 4,8 секунди до першої "сотні".

Завдяки системі вибору режиму силового агрегату та підвіски водій зможе обирати характер машини в залежності від свого настрою.

Цікаво, що традиційні для баварської марки динамічні показники вдало поєднуються з низькою витратою палива, завдяки базовому пакету BMW EfficientDynamics. Це дозволяє витрачати від 4,8 л пального на 100 км шляху.

Загалом, новий BMW X3 відрізняється більшим набором базового обладнання, аніж BMW X3 попереднього покоління.

Діапазон цін на новий BMW X3 варіюється від 1 324 271 до 2 119 016 гривень.

Всю інформацію, що цікавить Вас про автомобіль BMW Х3, комплектації, вартість, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів офіційного дилерського центру BMW у Рівному "ВАЛЕРІ М": вул. Київська, 101а, (0362) 64-20-54, (067) 360-9787.

Більше фото у нас на сторінці Facebook.

Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019