Знову на трасі: Щорічні змагання Mitsubishi Club Drive Day
3.10.2012

22 вересня на трасі автодрому GM Drive в с. Чубинське (Київська обл.) Відбулися автомобільні змагання Mitsubishi Club Drive Day «Діамантові старти». В аматорських заїздах змогли взяти участь власники всіх моделей автомобілів Mitsubishi.

Змагання проходили в три етапи, за підсумками яких визначалося кращий час проїзду траси в своїй категорії. Автомобілі змагалися у категоріях за об'ємом двигуна: до 1.6 л., До 2-х і понад 2-х літрів, прекрасна половина автоклубу показала навички управління автомобілем на трасі в спеціальному жіночому заліку. 

Абсолютним переможцем за результатами змагань став Штоль Андрій, який продемонстрував кращий результат і майстерність. Кисленко Христина, в свою чергу, підтвердила свою першість в жіночому заліку. Всі переможці змагань були відзначені дипломами та призами від партнера клубу Mitsubishi Ukrainian Club компанії «Торговий дім - НІКО». 

У цей день Mitsubishi Ukrainian Club приїхали підтримати друзі - автоклуб власників Lancer Evolution. Унікальна маневреність, кращі спортивні результати - це все про легендарні автомобілі Lancer Evolution. Представник клубу Барон Лукаш підтвердив це в черговий раз, подолавши всі каверзні повороти траси за рекордні 2 хвилини.

Організатори також підготували для автолюбителів особливий подарунок - тест драйв оновленого кросовера Mitsubishi Outlander, офіційно представлена ??5 вересня компанією «Торговий дім - НІКО». Всі бажаючі змогли особисто випробувати поліпшену аеродинаміку, міць доопрацьованого двигуна і багато інших нові опції оновленого Outlander третього покоління під час тест-драйву.

«Діамантові старти "Mitsubishi Club Drive Day - це гарний привід зібрати всіх любителів автомобілів Mitsubishi на одній трасі, незалежно від моделі автомобіля і об'єму двигуна. Змагання дає можливість в черговий раз нагадати про ралійних коренях японського бренду Mitsubishi, його спортивному дусі і сильному характері, подарувати незабутні відчуття не тільки учасникам заїздів, але і їх друзям », - розповідає Максим Хом'як, директор департаменту маркетингу і реклами компанії «Торговий дім - НІКО».

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021