Зимові переваги сервісу від Mitsubishi Motors!
24.11.2011

Компанія «Торговий дім - НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, повідомляє про зниження цін до 20% на кузовні запчастини на весь модельний ряд автомобілів Mitsubishi до кінця грудня 2011-го року.
Зимова сервісна кампанія від імпортера Mitsubishi Motors в Україні є продовженням політики компанії по зміцненню взаємовідносин клієнтів і офіційних сервісних центрів Mitsubishi Motors в Україні. У 2011 році вже були успішно реалізовані весняна і літня сервісні програми. Тепер на черзі зимовий пропозицію, в рамках якого ціни на кузовні запчастини автомобілів Mitsubishi знижені до 20%.
Нагадаємо, що 2011-й рік став активним для компанії «Торговий дім - НІКО» в плані реалізації ініціатив щодо завоювання лояльності клієнтів. Так, з березня 2011-го року почала дію загальноєвропейська програма МАР (Mitsubishi Assistance Package), що дозволяє клієнтам легендарного японського бренду відчувати турботу про себе в будь-якій дорожній ситуації, реалізована і на сьогоднішній день діє програма «безоплатне усунення поломок по закінченню гарантійного періоду» , лібералізована цінова політика на оригінальні запчастини, впроваджена Всеукраїнська Програма Лояльності, а також реалізований цілий ряд інших сервісних програм.
На сьогоднішній день в Україну працюють 42 авторизованих сервісних центри Mitsubishi Motors, які надають технічне обслуговування будь-якої складності. Контактна інформація про дилерів Mitsubishi в Україну: http://mitsubishi-motors.com.ua/dealer/.

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021