Volvo V60 PLUG-IN-GIBRID отримав найвищу оцінку безпеки електромобіля за результатами EURO NCAP
28.11.2012

Новий Volvo V60 Plug-in Hybrid отримав найвищу оцінку серед гібридів. П’ять зірок, отримані по факту проведення тесту, включаючи і лобове зіткнення на швидкості 64 км/год, демонструють такий же рівень безпеки V60 Plug-in Hybrid, як і у звичайного V60. 

 «Ми застосовуємо високі стандарти до всіх наших продуктів. Оцінка Euro NCAP показує, що V60 Plug-in Hybrid притаманний такий же рівень безпеки, як і звичайним автомобілям», говорить Ян Іварсон, старший менеджер стратегії безпеки у Volvo Car Group.

Унікальний підхід до безпеки

Інтеграція акумулятора та додаткова вага батарей вимагають унікального підходу до забезпечення відповідного рівня безпеки при розробці V60 Plug-in Hybrid. Структуру було видозмінено та посилено, щоб контролювати деформації, дозволяючи забезпечити високий рівень безпеки.

«Plug-in Hybrid, так само як і всі наші нові автомобілі, було піддано екстенсивній тестовій програмі впродовж розробок», говорить Ян Іварсон. «Це розширений краш тест з різноманітних ситуацій, таких як лобове, заднє, бокове зіткнення, з метою підтвердження відповідності технології батарей нашим суворим вимог до безпеки. V60 Plug-in Hybrid також оснащено всіма унікальними системами активної безпеки - City Safety, попередження зіткнення до повної зупинки автомобіля та функція виявлення пішоходів»


Попередні продажі

Перша тисяча автомобілів ‘Pure Limited' була продана, навіть не потрапивши до автосалонів. Після цього початкового виробництва автомобілів 2013 модельного року, виробництво Plug-in Hybrid збільшиться до 4000 – 6000 автомобілів 2014 модельного року. 

Volvo V60 Plug-in Hybrid є результатом співпраці Volvo Car Group та Vattenfall – швецького постачальника електроенергії. Обидві компанії спільно фінансували розвиток проекту.

Три автомобілі в одному

Водій V60 Plug-in Hybrid має можливість обрати бажаний режим керування за допомогою трьох кнопок на панелі приладів: Pure, Hybrid і Power.

Витрата палива складає тільки 1,8 л/100 км (48 г CO2 / км) в гібридному режимі. Окрім того, для подолання 50 км водій може обрати електрорежим з нульовим рівнем викидів, або ж застосувати повну потужністю дизельного двигуна і електромотора, що дозволить збільшити потужність до 215 к.с.+70 к.с., 440Нм+200 Нм крутного моменту і прискорення від 0-100 км / год за 6,1 секунди.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017