Volvo road show 2012
6.09.2012

6 вересня 2012 року бренд Volvo в Україні розпочав всеукраїнське турне Volvo Road Show 2012, родзинкою якого стане презентація нової, надсучасної моделі Volvo V40 - елегантної та захоплюючої, створеної для життя, котрим живете Ви.

Цілих два місяці, від сходу до заходу, від півночі до півдня, всі клієнти та цінителі бренду Volvo, а також кожен, хто бажає поринути у світ скандинавської розкоші, відчути переваги автомобілів Volvo, матимуть можливість прийняти участь у тест-драйвах містами України. 

Широкі вулиці міст мільйонників, тепле побережжя Чорного моря, визькі вулички казкових українських містечок вже зовсім скоро наповняться скандинавським духом Volvo. Кожен учасник Volvo Road Show 2012 отримає унікальну можливість стати першим, хто познайомиться з новою моделлю Volvo V40, протестувати модельний ряд Volvo в найкращих комплектаціях та обрати авто саме для себе. Наші консультанти супроводжуватимуть кожен тест-драйв та нададуть відповіді на будь-які запитання, щодо характеристик автомобіля. Окрім цього на Вас чекає розважальна програма, особливі подарунки від бренду, та що найважливіше спілкування з людьми, для яких Volvo значно більше, аніж просто автомобіль. Саме в товаристві цінителів бренду Ви зможете обмінятись цікавою, корисною інформацією та обговорити найсвіжіші новини, які безперечно ще раз переконають Вас в неперевершеності скандинавської розкоші. 

Volvo Road Show 2012 проходитиме у наступних містах України: Київ, Донецьк, Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Херсон, Рівне, Полтава. 

Щоб стати учасником Volvo Road Show 2012, зверніться до автосалону «Нордік Моторс», офіційного дилера Volvo в Рівненській області.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017