Volvo Car Corporation знімає напруження під час щоденних поїздок містом,
24.10.2012

Volvo Car Corporation зробила ще один вагомий крок, щодо автономного керування – самокерування автомобіля – демонструючи нову систему допомоги керування в заторах. Нова система, при якій автомобіль автоматично рухається за транспортним засобом попереду у заторі при швидкості до 50 км/год, буде готова до виробництва у 2014 році.

«Дана технологія перетворює водіння на більш спокійним при русі у монотонних заторах. Система пропонує безпечне керування без докладання зайвих зусиль при надто повільному русі», говорить Пітер Мертенс (Peter Mertens), старший віце-президент з досліджень і розвитку Volvo Car Corporation.

Система допомоги керуванню в заторах є значним удосконаленням сучасного адаптивного круіз-контролю та функції утримання в смузі руху, яку було представлено в абсолютно новому Volvo V40.

Водій самостійно активує систему допомоги керування в заторах, натисканням кнопки. В активованому режимі, двигун, гальма та рульове управління реагують автоматично. Адаптивний круіз – контроль забезпечує безпечне, комфортне керування автоматично підтримуючи встановлену відстань до транспортного засобу, який рухається поперед, в той же час рульове управління потребує контролю.

«Автомобіль рухається в тій же смузі, що і транспортний засіб попереду. Проте відповідальним завжди залишається водій. Тому він чи вона в будь-який час можуть повернути собі контроль над автомобілем», говорить Пітер Мертенс.

Щоденні поїздки містом тривають довше, аніж відпустка

Постійні затори – це вагома частина щоденних поїздок містом. Американці проводять понад 100 годин на рік у щоденних поїздках на роботу, згідно даних Бюро американського співтовариства перепису населення США (U.S. Census Bureau's American Community Survey). А це більше, аніж двотижнева відпустка (80 годин), яку мають можливість отримати американці протягом року.

Водії великих мегаполісів, таких як Нью-Йорк, Чикаго, Філадельфія та Лос-Анджелес проводять і ще більше часу в заторах по дорозі на та з роботи щодня.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017