Відмінник: Mitsubishi Outlander отримав максимальні 5 зірок в рейтингу безпеки Euro NCAP
4.12.2012

Euro NCAP (The European New Car Assessment Programme - Європейська програма оцінки нових автомобілів) - європейський комітет з проведення незалежних краш-тестів для оцінки активної і пасивної безпеки новинок автомобільного ринку. Безпека Mitsubishi Outlander, який дебютував на українському ринку у вересні, отримала відмінні оцінки по кожному з підрейтингу в проведених Euro NCAP випробуваннях.

У нового Outlander «Захист дорослих пасажирів», включаючи водія, був оцінений на рівні 94% (зі ста можливих), що є одним з кращих показників в класі. При фронтальному ударі пасажирський салон залишився без пошкоджень. Автомобіль забезпечує хороший захист колін і стегон водія і пасажирів. Крім того, Outlander гарантує однаково високий рівень захисту пасажирів різних комплекцій, незалежно від пози і місця розташування. У тесті на перевірку бічного зіткнення Outlander набрав максимальну кількість очок. При імітації бічного удару об стовп продемонстрована хороший захист грудної клітки і ребер. У разі наїзду ззаду, сидіння і підголовники забезпечують відмінний захист від хлистовою травми.

У підрейтингу «Захист дітей» Outlander заробив 83%. Згідно з регламентом Euro NCAP в цій серії краш-тестів автомобіль перевіряється на пасивну безпеку 18-ти місячного і 3-х річної дитини у фронтальних і бічних випробуваннях на зіткнення. У тесті на фронтальне зіткнення, рух крісла з манекеном 3-х річної дитини, що сидить в напрямку їзди, було помірним. Голови манекенів при бічному зіткненні були належним чином захищені від зіткнення з частинами салону. Так само як і вивчення тестів на зіткнення, Euro NCAP перевіряє правильність і зрозумілість інструкцій і пристосувань автомобіля. У Outlander водієві доступна зрозуміла інформацію про становище подушок безпеки. В автомобілі є чіткі інструкції про те, що необхідно відключити подушку безпеки, коли звернене назад дитяче крісло встановлене на передньому пасажирському сидінні.

За «Безпеку пішоходів» автомобіль набрав 64%. Бампер отримав максимальну оцінку, так як забезпечує гарний захист ніг пішоходів. З боку капота при зіткненні з головою дорослої людини захист достатня.

Особливої уваги заслуговує випробування в підрейтингу «Safety assist», де враховується активна безпека автомобіля. Тут Outlander отримав заслужену максимальну оцінку в 100%. Електронний контроль стійкості ESC, що дозволяє запобігти заносу, є обов'язковою вимогою Euro NCAP до активної безпеки. Ця система входить вже в базову комплектацію Outlander. Також в автомобілі стандартною опцією є нагадування пасажирам передніх і задніх сидінь про ремені безпеки.

Максимальні результати тестів Euro NCAP для нового преміального кросовера Outlander стали можливі завдяки передовим системам безпеки, куди входить набір активних і пасивних пристроїв, більша частина яких доступна вже в базовій комплектації:

o Ксенонові фари з системою Super-HiD «Wide Vision» - приблизно в 1,4 рази могутніше, ніж звичайні фари HiD, вони забезпечують світловий потік потужністю в 1350 люмен, який висвітлює надзвичайно широку область 80 ° х2, замість 42 ° х 2 звичайних HiD;

o Система контролю всіх коліс AWC;

o Система курсової стійкості (MASC);

o Активна протибуксувальна система (MATC);

o Антиблокувальна система гальм ABS;

o Електронний розподіл гальмівних зусиль (EBD);

o Система допомоги при екстреному гальмуванні (Brake Assist);

o Регенеративна система гальмування;

o 7 подушок безпеки (включаючи захист колін водія);

o Фірмова конструкція безпечного кузова Mitsubishi - RISE;

o Система допомоги при старті на схилі (Hill Start Assist system).

Відео краш-тестів Mitsubishi Outlander за методикою Euro NCAP можна переглянути за посиланням: http://www.euroncap.com/Player.aspx?nk=28645a51-796f-400b-8272-cfdd88d76aa5

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021