В Україні стартує програма технічної підтримки на дорозі від Mitsubishi!
4.04.2011

Компанія «Торговий дім - НІКО» повідомляє про те, що з квітня 2011-го року в Україні стартує програма технічної підтримки на дорогах Mitsubishi Assistance Package (MAP), успішно працює в 40-а країнах Європи. MAP є міжнародною програмою від виробника автомобілів Mitsubishi і по своєму наповненню є одним з кращих пропозицій на українському ринку. 

Мета програми технічної підтримки на дорогах - гарантувати Водію та Пасажирам мінімальні незручності у разі непередбачених ситуацій на дорогах. Ініціатором запуску MAP в Україну є офіційний імпортер Mitsubishi Motors. «Для нашої компанії старт роботи MAP означає ще одна перевага для клієнта, ще більше якісного сервісу і, головне, ще більше турботи про водія і пасажирів. Програма підтримки на дорогах діє протягом усього гарантійного терміну експлуатації автомобіля - 3 роки, а пакет надання послуг є одним з найкращих на ринку », - відзначає директор з маркетингу компанії« Торговий дім - НІКО »Ярослав Вовк. 

Mitsubishi Assistance Package (MAP) 

З квітня 2011-го року кожен покупець автомобілів Mitsubishi отримує спеціальну карту учасника програми MAP з телефоном гарячої лінії. Служба працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, з метою надання швидкого та ефективного сервісного обслуговування у разі: 

• раптової поломки Вашого автомобіля; 

• дорожньо-транспортної пригоди; 

• проблем з бензином (нестача палива, заправка невірним типом палива); 

• проблем з ключем (втрата ключа, ключ залишився всередині заблокованого автомобіля, ключ пошкоджений); 

• проблем з колесами (прокол, вандалізм, порушення герметичності клапана); 

• знерухомлення автомобіля в результаті спроби викрадення; 

• знерухомлення автомобіля в результаті протиправних дій третіх осіб / вандалізму. 

Якщо Вам необхідна допомога, MAP гарантує: 

• буксирування до найближчого дилера Mitsubishi Motors у разі неможливості ремонту на місці; 

• зберігання або парковка, якщо поломка сталася в неробочий час і автомобіль необхідно евакуювати до дилера Mitsubishi Motors. У такому випадку автомобіль буде припаркований на стоянці, що охороняється і доставлений до дилера Mitsubishi Motors в робочий час наступного дня; 

• передача термінового повідомлення. MAP відправить термінове повідомлення Вашій родині, друзям або колегам по роботі; 

• інформаційний сервіс. За Вашим запитом MAP надасть базову технічну консультацію по Вашому автомобілю, а також повідомить про розташування найближчих дилерів Mitsubishi Motors в Україні і в Європі; 

• При необхідності ми надамо Вам сприяння в отриманні юридичної або медичної консультації і надамо контакти відповідних організацій. 

Якщо в результаті поломки Ваш автомобіль був евакуйований, і ремонт не може бути здійснений в той же день, ми організуємо на Ваш вибір одну з наступних послуг: 

• ТАКСІ: виклик і оплата таксі до Вашого будинку (на відстань не більше 50 км); 

• ПРОДОВЖЕННЯ ПОЇЗДКИ: організація та оплата проїзду поїздом (купе, СВ) або квитки на літак економ-класу (якщо тривалість поїздки поїздом перевищує 6 годин) якщо Ви перебуваєте на відстані більше 50 км від Вашого будинку; 

• ЗАМІНИТИ АВТОМОБІЛЬ: для того щоб Ви змогли продовжити подорож, MAP надасть Вам підмінний автомобіль терміном на 2 дні. Якщо Ви перебуваєте на відстані більше 50 км від Вашого будинку, альтернативний автомобіль надається Вам на строк до 5-ти днів (в залежності від термінів ремонту) 

• РОЗМІЩЕННЯ У ГОТЕЛІ: якщо Ви перебуваєте на відстані більше 50 км від Вашого будинку, MAP організує та сплатить розміщення в готелі на час ремонту Вашого автомобіля (до 4-х діб). Розміщення в готелі залежить від наявності вільних номерів; 

• ЗАМОВЛЕННЯ І ДОСТАВКА запасних частин: якщо поломка сталася за кордоном, а необхідні запасні частини відсутні, MAP за підтримки дилерської мережі Mitsubishi Motors організовує доставку необхідних частин для проведення ремонту (покривається лише вартість витрат на доставку запасних частин за погодженням з клієнтом). 

У випадку, якщо Ваш автомобіль не може експлуатуватися в результаті ДТП, акту вандалізму, спроби викрадення або протиправних дій третіх осіб, і ремонт не може бути здійснений в той же день, MAP надасть Вам: 

• АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ТРАНСПОРТ: виклик і оплата таксі до місця проживання на відстань не більше 50 км. В іншому випадку Вам нададуть квитки на поїзд (купе, СВ) або квитки на літак економ-класу. 

Mitsubishi Assistance Package - це програма, що передбачає надання безкоштовних послуг, якщо не обумовлено інше. Програма MAP доступна для всіх покупців автомобілів Mitsubishi з квітня 2011-го року. Програма діє протягом усього гарантійного 3-річного терміну. 

Європейські країни-учасники програми MAP: 

Андорра, Албанія, Австрія, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Кіпр, 

Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Македонія, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальта, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Сан-Марино, Румунія, Росія, Сербія, Чорногорія, Словаччина, Словенія. Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Україна, Великобританія.

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021