Тепер BMW у Рівному офіційно!
4.12.2011

Нарешті і в Рівному за адресою: вулиця Київська 101 а з’явився офіційний дилер торгової марки BMW – компанія «Валері М». Новий дилерський центр, побудований в повній відповідності із сучасними корпоративними стандартами BMW Group. Основним принципом компанії «Валері М» є забезпечення клієнтам найвищих стандартів якості всесвітньо відомого німецького бренду BMW. Відкриття нового автосалону підвищить інтерес до автомобілів знаменитого баварського концерну, а також дозволить клієнтам зануриться в світ BMW і відчути елітарність, комфорт і високий стиль марки.

Новий дилерський центр проектувався за стандартним принципом BMW «трьох S» (sale, service, spares), де під одним дахом розташовані: великий show-room (виставковий зал автосалону), станція технічного обслуговування і департамент продажу оригінальних запасних частин BMW.

Просторий Show-room автосалону BMW дозволяє розмістити різні моделі автомобілів, що допомагає клієнтам добре ознайомитися з модельним рядом перед тим як обрати й купити BMW. У салоні BMW працює висококваліфікований персонал відділу продажів, який з задоволенням відповість на всі поставлені питання. Також співробітники «Валері М» допоможуть провести тест-драйв автомобілів BMW, щоб покупці не тільки насолодилися процесом управління комфортним автомобілем, а й отримали уявлення про всі переваги обраної моделі BMW.

Сервісна станція дилерського центру «Валері М» щорічно може приймати на обслуговування та ремонт близько 1000 автомобілів BMW.

Перейшовши по посиланню ви зможете переглянути відео з відкриття офіційного дилерського центру автомобілів BMW - «Валері М» у Рівному. Сучасна будівля дилерського центру розташована в зручному місці, на одній з самих основних магістралей міста за адресою: вулиця Київська 101 а. Протягом святкового відкриття офіційного дилера BMW всі гості могли оглянути нову будівлю, ознайомитися з останніми новинками бренду BMW, а також відвідати сервісну частину автоцентру. В рамках докладної екскурсії спеціалісти центру розповідали про нове обладнання BMW, а також про можливості сервісного обслуговування в офіційного дилера «Валері М».

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018