Сім автовиробників працюють разом над створенням єдиного рішення для швидкого зарядження електромобілів
17.10.2011

Audi, BMW, Daimler, Ford, General Motors (GM), Porsche і Volkswagen погодилися підтримати концепцію одноточкового зарядження для електромобілів в Європі та США.

Система використовує єдиний підхід до зарядження, враховує всі можливі ситуації зарядження в конструкції єдиного вхідного (зарядного) роз’єму автомобіля та використовує однакові способи зв’язку між автомобілем та зарядною станцією.

Ці сім автовиробників також погодилися використовувати HomePlug Green Phy як протокол зв’язку. Такий підхід спростить інтеграцію електромобіля у майбутні рішення, в яких застосовуватимуться інтелектуальні електромережі.

Ми вважаємо, що прийняття єдиної системи швидкого зарядження з використанням постійного струму допоможе у плануванні інфраструктури, знизить складність автомобільної конструкції та зробить експлуатацію електромобіля простішою і зручнішою

ДИРБОРН, штат Мічиган, США, 12.10.2011 – Визнаючи важливість єдиного міжнародного підходу до швидкого зарядження з використанням постійного струму, Audi, BMW, Daimler, Ford, General Motors (GM), Porsche і Volkswagen погодились прийняти Об’єднану систему зарядження як міжнародний стандарт із зарядження електромобілів в Європі та США.

Ця система представляє єдиний підхід до зарядження, враховуючи всі можливі ситуації зарядження в конструкції єдиного вхідного (зарядного) роз’єму автомобіля, та використовує однакові способи зв’язку між автомобілем та зарядною станцією. Це дозволяє електромобілям марок  Audi, BMW, Daimler, Ford, GM, Porsche і Volkswagen користуватися тими самими станціями швидкого зарядження.

Сім автовиробників вважають, що розроблення єдиного підходу до зарядження є вигідним для клієнтів, галузі та постачальників інфраструктури зарядження. Стандартизація спростить конструкцію виробу для виробника, прискорить установлення єдиних систем у різних країнах світу та, найважливіше, зробить експлуатацію електромобіля простішою та зручнішою.

Основою для рішення з ухвалення Об’єднаної системи зарядження стали оцінки та аналіз існуючих систем і принципів зарядження, ергономіки роз’єму та переваг для клієнтів у США та Європі. Єдиний підхід, чинний для обох континентів та всіх виробників, забезпечить базу для планування нової інфраструктури, а також протокол зв’язку, що допоможе інтегрувати електромобілі в інтелектуальні електромережі.

Сім автовиробників також домовились використовувати HomePlug Green Phy як протокол зв’язку для спрощення інтеграції електромобіля у майбутні рішення, в яких застосовуватимуться інтелектуальні електромережі.

Як приклад позитивного впливу стандартизації на популярність електромобілів та рівень задоволення клієнтів автовиробники згадують успіх Level 1 і Level 2 (для зарядження 220В у США). Єдине рішення для зарядження автомобілів є зворотно сумісним зі стандартом роз’єму J1772 у США. Зворотної сумісності також вдалося досягти в Європі, де ця система базується на IEC 62196 Type 2. Після ухвалення стандарту J1772 власники електромобілів можуть бути впевнені, що вони можуть підзаряджати свої авто на всіх станціях Level 2. До стандартизації власник електромобіля не міг знати, чи точка зарядження, до якої він під’їжджав, є сумісною з його авто.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019