Розробники Mazda отримали дві нагороди за виняткові досягнення в галузі автомобілебудування
27.08.2012

Інженери Mazda Motor Corporation були удостоєні двох нагород за Технологічний Розвиток на 62-й церемонії нагородження Товариства інженерів автомобільної промисловості Японії (JSAE) у Йокогамі. Одна група розробників Mazda була визнана за поліпшення продуктивності фільтру сажі (DPF), інша група - за досягнення рекордного ступеня стиснення і, відповідно, зниження тертя і поліпшення витрати палива в новому бензиновому двигуні Mazda SKYACTIV-G. Премія JSAE - це визнання видатних нових продуктів або технологій, які сприяють розвитку автомобільної техніки.

Одна нагорода була вручена за поліпшення технології одиночного нанокаталізатора Mazda, включаючи поліпшення термічної стійкості і роботу при низьких температурах. Ця технологія застосовується для дизельних двигунів нового покоління Mazda - SKYACTIV-D. Ці удосконалення дозволяють технології, яка раніше використовувалася тільки в піддон каталітичному нейтралізаторі, тепер працювати в перетворювачі, прикріпленому безпосередньо до двигуна. Вона також дозволяє скоротити на 30 - 50% використання рідкісних металів платинової групи (МПГ) без погіршення продуктивності.

Другу премію за Технологічне Розвиток отримали два революційних досягнення технології внутрішнього згоряння. У новому поколінні бензинових двигунів SKYACTIV-G розробникам Mazda вдалося досягти рекордного ступеня стиснення 14.0:1 - найвищоюго серед серійних двигунів. Також були визнані поліпшення ефективності використання палива завдяки зниженню механічного тертя і насосних втрат.

Повернутися до списку

Інші новини

05.05.2020
30.11.2019
30.11.2019