Протягом наступних 5 років Ford планує здійснити наймасштабніше в галузі оновлення модельного ряду; Моделі Mondeo, Fiesta, EcoSport та Tourneo Connect дебютують у Парижі.
3.10.2012

Протягом наступних 5 років Ford планує здійснити наймасштабніше в галузі оновлення модельного ряду; Моделі Mondeo, Fiesta, EcoSport та Tourneo Connect дебютують у Парижі.                         

 

  • Ford має на меті реалізувати наймасштабніше в галузі оновлення лінійки своєї продукції шляхом прискорення випуску нових легкових та комерційних автомобілів. Частина з нових моделей представлена на Паризькому автосалоні.
  • У період з 2012 по 2017 рік за рахунок випуску нових та відчутно модифікованих моделей Ford розширить свій модельний ряд майже вдвічі.  За той же проміжок часу нові та оновлені моделі дозволять збільшити лінійку комерційних автомобілів у 1,3 рази. 
  • Нова підвіска дозволила покращити поведінку нового Mondeo на дорогах, а рульова колонка з електричним регулюванням та сидіння з функцією масажу сприяють підвищенню загального рівня комфорту у салоні.
  • Сім модифікацій двигунів нового Fiesta демонструють рівень викидів СО2, що не перевищує 100 г/км, та кращу в класі паливну економічність. Для версії Fiesta ECOnetic Technology ці показники становлять 87 г/км та 3,3 л/100 км* відповідно.
  • Новий позашляховик EcoSport, що пропонується з легендарним однолітровим бензиновим двигуном EcoBoost, поєднує жвавість, доступність та економічність сегменту В з універсальністю позашляховика.
  • Новий, стильний та просторий Tourneo Connect, що буде випускатися у п'яти- та семимісному варіанті, вирізняється найнижчими у класі показниками витрати палива.
  • Крім цього, Ford представляє унікальний спортивний автомобіль серії Formula Ford з двигуном EcoBoost об'ємом 1 л, який за результатами нещодавніх випробувань на славетній трасі у Нюрбургрингу (Nürburgring) обійшов ряд видатних суперкарів.

ПАРИЖ, 27 вересня 2012 р. – Ford Motor Company має на меті реалізувати наймасштабніше в галузі оновлення своєї європейської лінійки продукції шляхом прискорення випуску нових легкових та комерційних автомобілів. Частина з нових моделей, зокрема – нові Mondeo, Fiesta, EcoSport та Tourneo Connect, представлена на Паризькому автосалоні.

До 2017 року європейський модельний ряд буде розширено майже вдвічі, за рахунок чого компанія Ford планує сформувати лінійку найсучасніших пасажирських автомобілів у Європі. За той же проміжок часу нові та оновлені моделі дозволять збільшити лінійку комерційних автомобілів у 1,3 рази, що також значно перевищуватиме пропозиції конкурентів.

«Зараз ми знаходимось на початковому етапі, ймовірно, найагресивнішого розгортання продукції Ford у Європі, – стверджує Стівен Одел (Stephen Odell), Головний виконавчий директор та Голова Правління Ford of Europe. – Нові продукти, представлені у наших шоурумах та на Паризькому автосалоні, наочно демонструють наше прагнення здійснювати інвестиції у виробництво та у майбутнє навіть у такий непростий час».

За інформацією Ford, протягом наступних п'яти років загальні обсяги європейського ринку легкових та комерційних автомобілів (включаючи Росію) зростуть на 20% і сягнуть 23 млн. автомобілів.

«Навіть у найближчій перспективі Європа представляє видатні можливості для подальшого росту», – говорить Одел. 

Новий Mondeo

У новому Mondeo, що представляє собою першу модель, створену на новій платформі Ford для CD-сегменту, вперше для європейського ринку буде представлено удосконалену задню підвіску з інтегральними важелями, а підняти планку якості на нову висоту дозволять мультиконтурні сидіння з функцією масажу та кермо з підігрівом. 

Новий Mondeo буде доступний у 4- та 5-дверній версії та у кузові «універсал» і отримає безліч інноваційних технологій. До них, зокрема, належить перша повністю автоматична система допомоги при паркуванні від Ford під назвою Advanced Active Park Assist, що полегшує маневрування заднім ходом під час паралельного та перпендикулярного паркування.

У новому Mondeo вперше на європейському ринку будуть представлені надувні ремені безпеки для сидінь заднього ряду. Крім цього, автомобіль отримає панорамний дах зі зсувною панеллю, унікальні для даного сегменту повністю світлодіодні адаптивні фари, рульову колонку з електричним регулюванням та систему підключення і зв’язку з голосовим керуванням SYNC у поєднанні з мультимедійною системою MyFord Touch.

Для нового Mondeo компанія Ford запропонує бензиновий двигун EcoBoost об'ємом 1 л, що став переможцем конкурсу «Двигун року – 2012» («International Engine of the Year»), та дизельний двигун ECOnetic Technology об'ємом 1,6 л. Крім цього, вперше у класі буде доступна чотиридверна гібридна модель з бензиновим двигуном.

Нова Fiesta

Стильна нова Fiesta запропонує клієнтам широкий вибір з семи варіантів двигунів, рівень викидів СО2 яких не перевищує 100 г/км*, при цьому кожен із запропонованих агрегатів демонструє кращу в класі паливну економічність – рівень витрати палива не перевищує 4,3 л на 100 км пробігу. 

У моделі Fiesta дебютує 1-літровий бензиновий двигун EcoBoost, що пропонує два рівні потужності – 100 та 125 к.с. Крім цього, вперше для автомобілів Ford буде представлено атмосферну версію 3-циліндрового бензинового двигуна об'ємом 1 л у двох варіантах – потужністю 65 та 80 к.с. Завдяки додатковим технологіям, що спрямовані на підвищення економічності, показники рівня викидів СО2 та витрати палива версії ECOnetic Technology становлять 87 г/км та 3,№ л/100 км відповідно.

Технологія Auto-Start-Stop від Ford, що автоматично вимикає двигун під час зупинки та миттєво вмикає його у момент рушання, буде доступною в якості опції для деяких модифікацій і дозволить зменшити рівень викидів СО2 для бензинових двигунів до значень, що не перевищуватимуть 100 г/км, а 6-ступенева автоматична трансмісія Powershift буде представлена вперше для даної лінійки.

Перелік новітніх систем безпеки та підтримки водія нової Fiesta включатиме систему MyKey та автомобільну систему підключення та зв’язку Ford SYNC з функцією аварійної допомоги Emergency Assistance.

Новий EcoSport

Новий EcoSport створено на платформі B-сегменту. Продажі цієї моделі у Європі розпочнуться через 18 місяців. Автомобіль отримає титулований 1-літровий бензиновий двигун EcoBoost та займе почесне місце в одному ряду з новим Kuga, а дещо згодом до них приєднається значно більший преміальний Ford Edge, що вже завоював популярність у Північній Америці.

«Ford EcoSport поєднує у собі позитивні риси, якість та паливну економічність Fiesta з вражаючим виглядом сучасного позашляховика, – розповідає Нік Коллінз (Nick Collins), директор лінії автомобілів сегменту B у компанії Ford. – Його стильний дизайн стане привабливим доповненням до В-сегменту Ford, що вже включає інноваційний компактний багатоцільовий В-МАХ та нову Fiesta». 

Новий EcoSport – перша міжнародна модель Ford, що повністю розроблятиметься в Південній Америці. Нова, революційна модель була представлена у 2003 році і лягла в основу нового сегменту ринку. Відтоді в цьому регіоні було продано понад 700 000 автомобілів EcoSport.

Новий Tourneo Connect

Стильний новий Tourneo Connect пропонує активним сім'ям привабливе та доступне поєднання динамічного вигляду, виняткової місткості та універсальності у комбінації з найсучаснішими технологіями Ford для легкових автомобілів, серед яких – 1-літровий двигун EcoBoost, а також системи Active City Stop та Ford SYNC.

Новий сімейний автомобіль доступний у 5- та 7-місній модифікації, цілковито новий інтер'єр пропонує гнучкі можливості для розташування сидінь та зберігання речей, а лінійка надзвичайно продуктивних дизельних та бензинових двигунів забезпечує кращу в класі паливну економічність. Початок продажів Tourneo Connect у Європі заплановано на другу половину 2013 року. 

Formula Ford з двигуном EcoBoost об'ємом 1 л

Ford представляє унікальний гоночний автомобіль Formula Ford, оснащений 1-літровим бензиновим двигуном EcoBoost. Максимальна швидкість єдиного у своєму роді «цивільного» варіанта спортивного боліда (на даний час офіційно не підтверджена) сягає 255,5 км/год, а від 0 до 100 км/год він «вистрелює» менш ніж за 4 секунди.

Нещодавно цей автомобіль продемонстрував 11-й час за всю історію Північної петлі славетного треку в Нюрбургрингу – 7 хвилин 22 секунди, обійшовши суперкари Lamborghini Aventador, Ferrari Enzo та Pagani Zonda, потужність кожного з яких перевищує 600 «конячок». Показники витрати палива також вражають: за неофіційними даними, на швидкості 56 км/год. автомобіль споживає 2,4 л на 100 км пробігу та 5 л/100 км – на швидкості 120 км/год.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019