Презентація європейської версії Outlander PHEV на Женевському автосалоні
29.01.2013

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) анонсує Outlander PHEV - новинку на європейському ринку, яка буде представлена на Женевському автосалоні. Через всього півроку c моменту презентації в європейських країнах бензинової і дизельної версій третього покоління середньорозмірного кросовера Mitsubishi Outlander, MMC покаже ще одну версію цього позашляховика: підзаряджаючий гібрид PHEV (Plug-in Hybrid Electric).

З січня 2013 року Outlander PHEV вже доступний покупцям в Японії. У салонах європейських дилерів електромобіль зі збільшеним запасом ходу з'явиться в липні. В Україні продажі новинки очікуються з серпня. Початок виробництва версії для Європи заплановано корпорацією Mitsubishi з травня 2013 на заводі Окадзакі в Японії.

Європейська специфікація Outlander PHEV багато в чому схожа на японську версію, за винятком обов'язкових у правилах ЄС пунктів, і буде відрізнятися якістю шин і особливим  налаштуванням гальмівної системи, щоб повністю відповідати європейським нормам.

Європейська специфікація Outlander PHEV вже проходить заключний етап узгодження Європейським Союзом. Згідно з останньою інформацією, Outlander PHEV володіє чудовими екологічними якостями та інноваційної архітектурою для вирішення повсякденних завдань, включаючи просторий салон і 463-літровий вантажний відсік:

- Викид CO2 (змішаний цикл): 44 г / км *

- Витрата палива (змішаний): 1.9 л/100км *

- Запас ходу електродвигуна: 52 км *

Outlander PHEV є першим серійним автомобілем від світового виробника, який був спочатку сконструйований для використання з гібридною установкою PHEV або двигунами внутрішнього згоряння.

Додаткова інформація на сайті www.mitsubishi-motors.com.ua

* Дані підлягають остаточному затвердженню ЄС

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021