Позашляховики Mitsubishi доставлять в Карпати учасників гуманітарної Експедиції X-Territory «Клубу позашляхових пригод»
8.06.2012

Загін швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України, що складається з членів «Клубу позашляхових пригод», з 11 по 17 червня відправляється в планову Експедицію в рамках проекту X-Territory, в процесі якої разом з українськими журналістами досліджує населені пункти, що знаходяться у важкодоступних гірських районах Івано -Франківській, Закарпатській та Львівської областей.

Компанія «Торговий дім - НІКО» виступає партнером Експедиції X-Territory, надаючи автомобілі позашляхової лінійки Mitsubishi Pajero Sport, Mitsubishi Pajero Wagon і пікап Mitsubishi L200 в якості транспорту для перевезення гуманітарних вантажів і забезпечуючи участь українських ЗМІ в даній поїздці.

Основна мета нинішньої експедиції - дослідити віддалені гірські села Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей. Для виконання поставленого завдання учасникам експедиції належить подолати більше 400 км гірських ґрунтових доріг, дістатися до високогірних населених пунктів, щоб визначити рівень місцевого медичного обслуговування і зробити висновок про необхідність відкриття пунктів першої допомоги в гірських селах і хуторах.

Крім того, у експедиції є й автомобільні завдання, покладені на позашляховики Mitsubishi - пошук альтернативних під'їзних шляхів до високогірних населених пунктах прилеглих районів для доставки гуманітарної допомоги в разі руйнування основних доріг стихійним лихом.

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021