Позашляховики Mitsubishi з гідністю виконали гуманітарну місію в Експедиції X-Territory «Клубу позашляхових пригод».
27.06.2012

З 11-го по 17-е червня Експедиція X-Territory Загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України за підтримки компанії «Торговий дім - НІКО», офіційного імпортера Mitsubishi Motors в Україні, побувала з розвідувальної місією у віддалених високогірних населених пунктах Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей.

У плановій Експедиції в рамках проекту X-Territory Загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України брали участь члени «Клубу позашляхових пригод» і провідні автомобільні журналісти. 

Експедиція досліджувала населені пункти, що знаходяться у важкодоступних районах Карпатських гір на території Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей, а також розвідала шляхи можливої евакуації і доставки гуманітарних вантажів у разі паводків або обвалень доріг.

Компанія «Торговий дім - НІКО», як партнер Експедиції X-Territory, надала транспорт для перевезення екіпажів і забезпечила участь у гуманітарній місії українських ЗМІ. Mitsubishi Pajero Wagon виступав в якості комфортабельного транспорту для здійснення перевезень учасників в гори. 

На серійні позашляховики Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi L200 була покладена мета доставити екіпажі цілими та неушкодженими до всіх високогірних точок проходження, попутно продемонструвавши свою легендарну прохідність і надійність.

Головним завданням червневої експедиції було розшукати далекі гірські села, щоб налагодити сполучення і у випадку стихійних лих мати можливість надати необхідну допомогу, використовуючи альтернативні під'їзні шляхи. Ця важлива автомобільна місія була покладена на позашляховики Mitsubishi. Також перед учасниками експедиції стояло завдання по визначенню рівня місцевого медичного обслуговування і необхідність відкриття пунктів першої допомоги в найвіддаленіших куточках Карпат. Для виконання поставлених цілей учасники експедиції подолали більше 400 км гірських грунтових доріг і досягли високогірних населених пунктів.

«Позашляховики Mitsubishi стали повноцінними членами розвідувальної місії X-Territory Загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України, гідно пройшовши намічений шлях і витримавши всі позашляхові випробування. Притому, що ні Mitsubishi Pajero Wagon, ні Mitsubishi Pajero Sport, ні Mitsubishi L200 не проходили якоїсь спеціальної підготовки для бездоріжжя, екіпажі з журналістами впевнено почували себе на розмитих ділянках грунтових доріг, пробираючись через болото і бруд, проїжджаючи вбрід гірські річки і долаючи круті гірські схили, нарівні з екіпірованими для бездоріжжя автомобілями », - ділиться своїми враженнями про позашляховики Mitsubishi Дмитро Ковальов, президент« Клубу позашляхових пригод ».

 

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021