Переможцем “AUTOBEST 2013” став Ford B-MAX
15.02.2013

Вручення нагород 12-ого конкурсу AUTOBEST GALA AWARDS відбувалось 4 лютого 2013 в Афінах, Греція. Переможцем “AUTOBEST 2013” став Ford B-MAX, який набрав 830 балів. Він випередив  Skoda Rapid, яка посіла друге місце з 736 балами. Peugeot 301 замикає трійку лідерів з загальною сумою у 662 бали. 7  членів журі віддали  перше місце моделі B-MAX, 3 члени обрали своїм фаворитом Rapid, але жоден не запропонував на перше місце Peugeot 301. Щонайменше 5 членів журі віддали перше місце  Fiat 500 L, але італійське авто посіло лише четверте місце з 638 балами. І, нарешті, авто Dacia Lodgy з 636 балами стало п’ятим з найменшим розривом між місцями за всю історію AUTOBEST.

”Я пам’ятаю часи, коли модель Ford B-Max була просто ідеєю, як і багато інших; деякі з них стають реальністю, а деякі – ні. Ми вирішили, що випустимо автомобіль без центральної стійки. Саме тоді нам спав на думку завод у Крайова, Румунія. Слід зазначити, що якість збірки B-MAX  просто відмінна, і перемога у конкурсі AUTOBEST 2013 підтверджує, що покупка заводу в Крайова була дуже раціональним рішенням”, - сказав Джон Флемінг, виконавчий віце-президент компанії Ford Motor з глобального виробництва і праці.

“B-MAX – це новий досконалий, розумний автомобіль. Він уособлює нове покоління продуктів компанії Ford в Європі і є першим авто без центральної стійки, але... з двома центральними стійками в дверях! Його якість вражає, а однолітровий двигун EcoBoost, який отримав першу міжнародну нагороду від журі AUTOBEST, довершує картину найкращої автомобільної покупки. Він виробляється в нашому регіоні - на заводі Ford в Крайова, Румунія - і відображає нашу філософію переходу на «Вищий Рівень». Модель B-Max демонструє європейським покупцям, що автомобіль із кращим співвідношенням ціни і якості також може бути класним!» - зазначив Ілля Селіктар, президент AUTOBEST. 

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019