Перемога Ford C-Max в номінації «Кращий Вен-MPV 2012» в рамках акції «Автомобіль 2012 року в Україні»
7.02.2012

6 лютого, Київ – На щорічній церемонії акції „Автомобіль 2012 року в Україні”, організаторами якої виступили - Дирекція з проведення Всеукраїнської акції "Автомобіль року в Україні", Транспортна академія України (ТАУ), Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД), Асоціація українських автомобілевиробників (УКРАВТОПРОМ), компанія "Автоекспо, ІА "Автоцентр, один автомобіль марки Ford отримали нагороду.

Мета акції - національний рейтинг популярності нових автомобілів, представлених в Україні у період з 20 листопада 2010 р. до 20 листопада 2011 р.. Під ці вимоги підходили три автомобілі Ford: Focus, С-Max та Transit, які були  заявлені у трьох номінаціях: «Легковий автомобіль компактного класу (С-клас)», «Кращий Вен-MPV» та «Кращий вантажопасажирський автомобіль».

У присутності почесних гостей, серед яких були автомобільні імпортери і дилери, представники профільних міністерств і відомств, відомі артисти й автомобільні мас-медіа, ведучий урочистої церемонії оголосив лауреатів і переможців у 13 номінаціях конкурсу, а також най головному «Авто року 2012». 72 з них номінувалися на звання "кращий " у свої категорії.
Ford C-Max став кращими в номінації „Кращий Вен-MPV”, опередивши своїх найближчих суперників - Citroen C3 Picasso та Chevrolet Orlando.

А ось Focus та Transit не вистарчило трошки, щоб також перемогти у свої номінаціях. Цього разу їм довелося зайняти другі місця в своїх категоріях, поступившись   лише Hyundai Elantra та Mercedes-Benz Vito відповідно.

Ми дякуємо усіх, хто віддав голоси за автомобілі марки Ford. Ви зробили правильний вибір.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019