Партнерство заради безпеки: тиждень безпеки дорожнього руху 2012
21.11.2012

З 12 по 18 листопада 2012 року в Україні проходив «Тиждень безпеки дорожнього руху 2012», ініційований «Асоціацією безпеки дорожнього руху», транспортним партнером якого виступив бренд Volvo в Україні.

Основна мета тижня безпеки полягає в об’єднанні зусиль держави, суспільства та бізнесу, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього руху та покращення ситуації на дорогах.

Головне гасло Тижня БДР – «Безпека на дорогах залежить від кожного» - це основний принцип, за яким має діяти держава і кожен окремий громадянин, адже лише спільні дії та партнерство можуть стати реальною силою, яка здатна змінити ситуацію на автошляхах на краще.

Всеукраїнський «Тиждень безпеки дорожнього руху 2012» відкрився Всеукраїнським форумом «Національна система безпеки дорожнього руху. Шляхи реформування», який проходив в готелі «Національний» в м. Київ.

У церемонії відкриття Форуму взяли участь представники «Асоціації безпеки дорожнього руху», Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства внутрішніх справ, регіональний менеджер Європи та Центральної Азії Глобального партнерства з безпеки дорожнього руху (GRSP) Кетлін Елсіг, Президент Міжнародної організації з безпеки дорожнього руху (PRI) Юп Гус, а також науковці та представники засобів масової інформації.

В рамках форуму кожен учасник висловлював своє бачення проблеми руху на дорогах та пропонував шляхи її вирішення. Представник бренду Volvo виступив з доповіддю, щодо вдосконалення та впровадження інноваційних систем пасивної та активної безпеки, продемонструвавши значний вклад виробника автомобілів Volvo у вирішення питань безпеки на дорогах та довівши, що Volvo впевнено крокує до мети 2020 – «ніхто не повинен загинути чи отримати значні пошкодження при участі автомобілів Volvo».

Окрім того, протягом тижня було проведено ряд круглих столів та заходів, прочитано лекції у шкільних закладах, велось пильне спостереження за всіма учасниками дорожнього руху працівниками ДАІ. Також в рамках тижня стартував Всеукраїнський проект - «Аудит доріг», які є основною складовою безпеки.

16 листопада в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху проведено Урочистий прийом з нагоди другої річниці проголошеного ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр. У рамках прийому відбулось урочисте нагородження колективів і організацій, які стали Партнерами Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху. «Асоціація безпеки дорожнього руху» відзначила найактивніших учасників руху за безпечні дороги Дипломами і пам’ятним знаком «Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху».

Тиждень безпеки дорожнього руху було завершено фінішом учасників «Аудиту доріг» та Днем пам’яті жертв ДТП, яким визнано 18 листопада.

По факту проведення тижня безпеки дорожнього руху, «Асоціацією безпеки дорожнього руху» буде сформовано єдиний план дій усіх партнерів, спрямованих на покращення ситуації на дорогах, адже «Безпека на дорогах залежить від кожного».

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017