Оновлений Mitsubishi ASX дебютував на автосалоні в Нью-Йорку!
9.04.2012

На міжнародному автосалоні в Нью-Йорку відбувся світовий дебют оновленої версії компактного кросовера Mitsubishi ASX. Рішення Mitsubishi Motors Corporations про проведення фейсліфтінгу моделі було засновано на побажаннях покупців Mitsubishi ASX.

Про успіх Mitsubishi ASX на ринку свідчать результати продажів. З моменту старту продажів в 2010 році в світі було реалізовано близько 210 000 автомобілів цієї моделі, в тому числі, більше 2700 автомобілів Mitsubishi ASX було продано в Україну з початку продажів в червні 2010 року.

Прагнучи вдосконалити автомобіль відповідно до потреб покупців, інженери Mitsubishi Motors провели ряд змін: на модель встановлені амортизатори з новими налаштуваннями, новий блок електропідсилювача рульового управління, а також нові настройки системи курсової стійкості, що дозволило значно поліпшити експлуатаційні характеристики автомобіля.

Оновлення, реалізовані в фейсліфт Mitsubishi ASX, продовжують процес вдосконалення дизайну: зміни торкнуться екстер'єру автомобіля. ASX буде відрізнятися зміненою формою переднього бампера, гратами радіатора і новими декоративними елементами в оформленні протитуманних фар. Оновлена передня частина відображає поступову трансформацію дизайну Mitsubishi до єдиного стилю істинного вигляду Mitsubishi - зрозуміла і проста форма, виразний образ і чіткі лінії. Також зміни торкнуться заднього бампера.

Компактний міський кросовер Mitsubishi ASX представлений на українському ринку трохи більше півтора року, але вже встиг завоювати популярність і статус однієї з найбільш продаваних моделей японського бренду. В Україні продажі оновленої фейсліфтінговий моделі ASX стартують в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors з листопада поточного року.

Додаткова інформація на сайті www.mitsubishi-motors.com.ua

Повернутися до списку

Інші новини

06.02.2020
28.09.2019
20.03.2019