Новий шлях до електричної мобільності від BMW Україна
19.01.2018

Наприкінці минулого року парламент України прийняв зміни до Податкового кодексу, які вступили в дію з 1 січня 2018 року та звільняють від сплати податку на додану вартість і акцизу операції з ввезення в Україну електромобілів. Це знов відкрило поняття мобільності на основі принципів екологічного розвитку для українського автомобільного ринку, адже відтепер повністю електричний авто можна придбати на більш ніж 20% дешевше, аніж раніше.

Компанія "АВТ Баварія Україна", яка у 2016 році стала першою офіційно імпортувати електрокари BMW в Україну, вносить свою частку у розвиток електричної мобільності в Україні та пропонує спеціальні умови на придбання 35 електричних BMW i3, які є в наявності. А збільшити шанси на здійснення мрії про повністю електричний BMW допоможе програма фінансування від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01%* річних.

Саме за такі прогресивні кроки Україна отримала п'яте місце в міжнародному рейтингу за темпами розвитку ринку електромобілів, випередивши такі країни як США, Нідерланди та Японія. Швидше електричний транспорт розвивається лише в Ісландії, Швеції, Норвегії та Китаї за результатами дослідження найбільшого незалежного видання про електротранспорт InsideEVs.com.

Україна суттєво випереджає інші країни Східної Європи й за темпами розвитку інфраструктури для електрокарів. У наявності є як приватні зарядні станції, доступ до яких можливий лише за згодою власника, так і загального користування, а також фастчарджери, кількість яких стрімко зростає.

Головна причина, чому Україна набрала майже 39 балів і потрапила в п'ятірку лідерів, - це швидке зростання частки електрокарів серед нових автомобілів, що придбані українцями за останні два роки.

За час продажу в Україні BMW i3 ціни ще не були настільки вигідними. Електричні автомобілі BMWi встановлюють нові стандарти, роблять екологічний підхід відчутним та здатні подолати відстань до 300 км на одному заряді. Це найкраща інвестиція у майбутнє в усіх аспектах. Не втрачайте можливості випробувати нову форму мобільної повсякденності, адже ввезення електрокарів в Україну звільнено від податку на додану вартість і акцизу лише на один рік.

Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019