Новий рекорд BMW Welt - 10 млн відвідувачів
24.07.2012

В минулому році BMW Welt відвідала небувала кількість гостей - 2,3 млн осіб. І ось вже новий рекорд: 4 липня 2012 комплекс прийняв у своїх стінах десятимільйонного гостя (рахуючи з дня відкриття 20 жовтня 2007 р.). Щасливчика по імені Патрік Цанкер (Patrick Занкер) вітали особисто Томас Мудерлак (Thomas Muderlak), керуючий комплексом BMW Welt, і представник бренду BMW Його Королівська Високість принц Баварії. У подарунок пан Цанкер отримав десять тижнів задоволення від водіння за кермом BMW Z4.

«Десять мільйонів відвідувачів менше ніж за п'ять років - переконливе свідчення того, що завдяки насиченій програмі і чарівній архітектурі комплекс BMW Welt став місцем, де можна отримати незвичайні відчуття і спробувати щось нове. Ми і далі будемо робити все від нас залежне, щоб створювати унікальні події для всіх віків під брендом BMW », - підводить підсумки Томас Мудерлак.

 10 млн відвідувачів з усього світу

BMW Welt приймає відвідувачів з усіх континентів. Основна частина іноземців приїжджає зі США (13%) і Великобританії (8%).

Гості з Німеччини становлять 59%, причому 37% з них - баварці. Майже 4 млн людей побувало в комплексі більше одного разу.

 Доставка автомобілів, пропозиція руки і серця і дитячі програми

Великий вибір заходів, які BMW Welt пропонує гостям, настільки ж різноманітний, як і самі гості. Особливою родзинкою для багатьох шанувальників BMW, що приїхали здалеку, є служба доставки автомобілів. З її допомогою понад 76 000 машин знайшли своїх власників. 10% з тих, хто забирає таким чином покупку, вже робили це раніше. Деякі в прихильності до BMW заходять далі і приводять своїх коханих в BMW Welt, щоб зробити пропозицію руки і серця.

BMW Welt можна оглянути в ході туру по найважливішим пам'яткам Баварії. Більше 165 000 гостей вже здійснили близько 21 000 екскурсій по комплексу. При цьому дбають тут не тільки про дорослих любителів автомобілів: за останні кілька років близько 85 000 дітей та підлітків взяли участь у молодіжних програмах BMW або у святкуванні днів народження (а їх тут відзначали вже 1250 раз!) у дитячому центрі.

 BMW Welt: в серці бренду, на пульсі міста

Комплекс BMW Welt в Мюнхені може похвалитися сучасною архітектурою і привабливою програмою заходів. Зі свого відкриття в 2007 р. він став важливою пам'яткою і найпопулярнішим місцем у Баварії, куди щорічно приїжджає до 2 млн гостей. Відвідувачів чекає насичена культурно-розважальна програма та смачні частування в кількох ресторанах. Комплекс вміщує до 2500 чоловік і відмінно підходить практично для будь-яких подій - будь то джазовий концерт, поетичне змагання, дискотека, імпровізовані театральні вистави, сімейний відпочинок, прем'єра фільму, гала-концерт або круглий стіл.


Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018