Новий BMW 1 серії трьох дверний. Спортивний індивідуалізм в компактному форматі!
17.05.2012

Новий BMW 1 серії трьох дверний з потужними, характерними для бренду пропорціями, витягнутими бічними лініями, широкими дверима з без рамними вікнами, надають автомобілю неповторний зовнішній вигляд. Лінії звужених бокових вікон плавно перетікають в центральну стійку, а лінія бічних порогів спрямована вперед, все це вигідно підкреслює динамічно витягнутий силует автомобіля.

Нові можливості індивідуалізації забезпечують лінії обробки BMW. Завдяки варіантів дизайну лінія Sport і лінія Urban, і, звичайно, М Спорт пакету, надається можливість альтернативного вибору ексклюзивних компонентів обладнання та варіантів дизайну, гармонійно поєднуються один з одним.

Ідеальний баланс між комфортом і спортивністю, підвищена функціональність, численні системи допомоги при водінні - все це стало основою більш зрілого характеру нового BMW 1 серії трьох дверний. У порівнянні з попередньою моделлю збільшилася довжина кузова на +85 мм, автомобіль став ширший на 17 мм, насамперед за рахунок збільшеної колії (передніх коліс +51 мм і задніх коліс +72 мм), при незмінній висоті кузова (1421 мм), що сприяє поліпшенню керованості, а також спортивного зовнішньому вигляду нового автомобіля. Місткість автомобіля так же збільшилася, наприклад, простір для ніг зросло на 21 мм, а ємність багажника на 30 л (до 360 літрів, до 1200 л при складених задніх сидіннях). Для більшої зручності додалося безліч місць для розміщення дрібних речей, а задні сидіння складаються в пропорції 40:20:40.

Для нового BMW 1 серії трьох дверний пропонується чотирициліндровий бензиновий двигун нового покоління. 1,6-літровий бензиновий двигун оснащується технологією BMW Twin Power Turbo, що складається з турбонагнітача Twin Scroll, безпосереднього уприскування палива High Precision Injection, системи регулювання ходу клапанів VALVETRONIC і системи регулювання фаз газорозподілу Double VANOS. Новий чотирициліндровий силовий агрегат також відповідає інноваційної стратегії розвитку BMW Efficient Dynamics, метою якої є збереження типовою для автомобілів BMW динаміки та ефективності при зниженні витрати палива і шкідливих викидів.

Модельний ряд: BMW M 135 i і BMW 116 i

Вперше автомобіль BMW M Performance представлений з бензиновим двигуном: BMW M135i з 3-літровим рядним шестициліндровим двигуном потужністю 235 кВт/320 л. с., компонентами підвіски M і аеродинамічно оптимізованими елементами кузова. Як і для моделей BMW M, даному автомобілю притаманне традиційне гармонійне поєднання приводу, підвіски і аеродинаміки, а також характерна оздоблення салону, що забезпечує ні з чим незрівняне задоволення від водіння. Модель BMW M135i доступна і в п’яти дверному варіанті.

Всі автомобілі в стандартній комплектації оснащені оптимізованої шестиступінчастою механічною КПП. Класично для BMW 1 серії доступно унікальне для свого сегмента додаткове обладнання, в тому числі восьмиступінчаста автоматична КПП або восьмиступінчаста автоматична спортивна КПП. У стандартну комплектацію також входить широкий набір засобів BMW Efficient Dynamics, включаючи функцію автоматичної зупинки і запуску двигуна з механічними й автоматичними КПП, а також режим ECO PRO, який можна задіяти через систему управління режимами водіння.

Концепція автомобіля, побудована на поздовжньому розташуванні двигуна, задньому приводі, гармонійному розподілі маси і продуманої підвісці, покликана забезпечити максимальне задоволення від водіння. Рульовий механізм з електромеханічним підсилювачем керма, забезпечує максимальну точність при водінні. Додатково доступно спортивне рульове керування зі змінним ступенем посилення. Свій внесок у характеристики керованості нового BMW 1 серії трьох дверного вносить система динамічного контролю курсової стійкості (DSC), яка включає в себе систему динамічного контролю тяги (DTC), антибуксовочну систему ABS, систему контролю гальмування в поворотах (CBC) і систему електронної імітації блокування диференціала. (ADB-Sport).

У даній моделі присутні типові для BMW елементи дизайну, які створюють атмосферу легкості і простору. Високоякісні матеріали підкреслюють преміальність даного автомобіля. Властиву всім моделям BMW орієнтованість на водія підкреслює розгорнута до нього центральна частина передньої панелі з елементами управління. Як і інші автомобілі BMW, новий BMW 1 серії трьох дверний оснащується системою управління BMW iDrive, а так же бортовим монітором, окремо стоїть на центральній консолі. В залежності від комплектації монітор може бути 6,5 або 8,8 дюйма. Для даного сегмента BMW представляє найширший в класі набір систем додаткової допомоги водію, а також мобільних послуг. В рамках системи BMW Connected Drive пропонується: система управління дальнім світлом, адаптивні передні фари, камера заднього виду, система попередження про схід зі смуги руху, поєднана з системою попередження про можливе зіткнення, автоматичний асистент парковки, система круїз-контролю з функцією гальмування, система інформування про обмеження швидкості з функцією попередження про заборону обгону, доступ в Інтернет, поліпшена інтеграція смартфонів і музичних програвачів, а також додатки для прийому веб-радіо та доступу до соціальних мереж Facebook і Twitter.

Модельний ряд:

BMW M135i

Рядний шестициліндровий бензиновий двигун з технологією M Performance Twin Power Turbo, що включає в себе турбокомпресор Twin Scroll, високоточну систему прямого вприскування палива, систему контролю фаз газорозподілу VALVETRONIC і систему Double VANOS.

Об'єм двигуна: 2979 см3; потужність: 235 кВт/320 л. с. при 5800 об / хв.

Максимальний крутний момент: 450 Н . м при 1300-4500 об / хв.

Розгін [0-100 км / ч]: 5,1 сек. (З автоматичною коробкою передач: 4,9 сек.).

Максимальна швидкість: 250 км / ч.

Середня витрата палива: 8 л (7,5 л) / 100 км.

Викид CO2: 188 г / км (175 г / км); екологічний стандарт: EU5.

BMW 116i

Рядний чотирициліндровий бензиновий двигун з технологією BMW Twin Power Turbo, що включає в себе турбокомпресор Twin Scroll, високоточну систему прямого вприскування палива, систему контролю фаз газорозподілу VALVETRONIC і систему Double VANOS.

Об'єм двигуна: 1598 см3; потужність: 100 кВт/136 л. с. при 4350 об / хв.

Максимальний крутний момент: 220 Н . м при 1350 об / хв.

Розгін [0-100 км / ч]: 8,5 сек. (З автоматичною коробкою передач: 8,7 сек.).

Максимальна швидкість: 210 км / ч.

Середня витрата палива *: 5,5-5,7 л (5,6-5,8 л) / 100 км.

Викид CO2 *: 129-132 г / км (131-134 г / км); екологічний стандарт: EU5.

* Значення витрати палива і викиду CO2 залежать від типу шин.

За додатковою інформацією звертайтеся: 

вул. Київська, 101а 
Салон BMW: тел.(0362) 64-20-54

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018