Новий Volvo V40. Стиль і функціональність великих Volvo у компактному хетчбеку
15.02.2012

Цілком новий Volvo V40 готовий скласти серйозну конкуренцію лідерам сегменту хетчбеків преміум-класу. Ця модель успадковує характеристики більших за розмірами моделей Volvo, представляючи їх у більш витончених формах і компактних розмірах.

Це сучасний, експресивний автомобіль, у якому поєднуються передовий дизайн та найкраща у своєму класі їздова динаміка.
Новий V40 оснащений найкращим набором технологій безпеки та підтримки водія серед автомобілів свого класу, включаючи новаторську технологію виявлення пішоходів з функцією автоматичного гальмування та низку інших нових функцій.

Обсяг продажів та головні ринки збуту
Volvo Car Corporation планує продавати 90 000 автомобілів Volvo V40 за рік. Цей автомобіль орієнтований насамперед на європейські ринки. 85 відсотків збуту припадає на країни Європи. Найбільшими окремими ринками є Великобританія, Німеччина, Швеція, Франція, Бельгія, Італія, Нідерланди, Іспанія, Японія, Китай, Швейцарія та Австралія.

Презентація у Женеві
Новий V40 був представлений на прес-конференції на Geneva Motor Show 6го березня 2012 року. V40 вироблятимуть на заводі Volvo Car Corporation у місті Гент, що у Бельгії. Виробництво розпочнеться у травні 2012 року.

Цитати
Стефан Джакобі, президент і головний керуючий Volvo Car Corporation:
«Повністю новий V40, п’яти-дверний, п'ятимісний побратим Volvo C30, -- це перша нова модель, повністю розроблена за нашою стратегією "Designed Around You" ("Створений навколо тебе"), націленою на потреби людини. Цей автомобіль укомплектований низкою високотехнологічних функцій і готовий скласти серйозну конкуренцію на ринку.
Завдяки відгукам та побажанням наших клієнтів з усього світу, наша найкомпактніша модель «V» поєднує найкращі розробки у сферах дизайну, безпеки та функціональності. Цей автомобіль укомплектований саме тими функціями, які потребують покупцям сучасних дорогих автомобілів».
 
Хокан Абрахамссон, директор з лінійки модельного ряду в сегменті C і керівник проекту V40:
«Новий V40 приваблює своїм витонченим, динамічним дизайном. Надзвичайний комфорт водія забезпечується передовою ергономікою та найсучаснішими технологіями. Ви прекрасно інформовані, зосереджені на керуванні автомобілем і одночасно не відчуваєте напруги. Водій в центрі уваги - це наш головний підхід, який лежить в основі всіх сучасних моделей Volvo.
З таким передовим пакетом безпеки, що включає революційний захист пішоходів, новий V40 претендує на максимальну оцінку за новою системою випробувань безпеки Euro NCAP 2012».

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017