Новий Volvo V40 - Volvo Sensus. Нова персоналізована панель приладів
11.02.2012

Простота і ненапруженість керування є ключовим фактором безперервного розвитку високотехнологічної інформаційно-розважальної системи Volvo Sensus.

У Volvo V40 підхід, орієнтований на водія, посилюється з появою нової, повністю графічної панелі приладів, що дозволяє водієві налаштувати розташування функцій і інформації.

Серед її функцій — мобільний додаток, яке дозволяє водію підтримувати контакт з автомобілем, коли він припаркований.

Сучасний графічний дисплей
V40 оснащено новою, повністю графічною панеллю приладів. Цей активний рідкокристалічний TFT-дисплей підносить взаємодію між автомобілем та водієм на новий рівень.

Ця панель приладів поєднує в собі емоційність та функціональність, постійно відображаючи найбільш важливу інформацію у будь-якій ситуації безпосередньо перед водієм.

Водій може обирати між трьома графічними режимами:
Елегантна тема має золотаве освітлення, яке створює традиційну та заспокійливу ауру.
Екологічна тема має зелене освітлення, спеціально розроблене для створення «екологічного» ефекту. Екометр відображається з лівого боку. Показники поточного і загального споживання палива також висвітлюються – і водій зможе насолодитися зеленим кольором, який сигналізуватиме про оптимальне витрачання палива.

Динамічна тема має червоний колір освітлення, створюючи спортивну атмосферу. В центрі дисплею тахометр замінює спідометр, присутній при елегантній або екологічній темі. Швидкість руху відображається у цифровому форматі в центрі дисплея.
Стандартний лінійний монітор є удосконаленою версією традиційної панелі приладів. Усі шкали є електромеханічними з вимірювальними стрілками.

Усе під контролем з новим кермом
У моделях з системою Volvo Sensus уся інформація відображається на 5-дюймовому або 7- дюймовому кольоровому дисплеї у верхній частині панелі приладів. Інтегрований дисплей дозволяє водієві не відволікатися від поточної ситуації на дорозі. Усіма функціями можна управляти безпосередньо через кнопки на кермі або з використанням кнопок одразу під кольоровим дисплеєм. Крім цього, до комплекту також входить окремий дистанційний пульт управління.

Програма  «Мій автомобіль» надає доступ до широкого спектру функцій, таких як «Безпека в місті», «Попередження зіткнення», «Визначення пішоходів», «Система пильності водія», «Активний круїз-контроль», освітлення, управління дзеркалами, клімат-контролем, центральним замком та аудіосистемою.

Якщо клієнт обирає мультимедійну аудіосистему, моделі з системою Volvo Sensus будуть оснащені збільшеним 7-дюймовим екраном, який також показує інформацію та зображення з навігаційної системи, телефону, камери заднього виду, DVD-програвача, цифрового телебачення і т.д.

Bluetooth з функцією передачі музичних потоків
Bluetooth-з’єднання було удосконалене з метою забезпечення не лише телефонних розмов, але і передачі музичних потоків з вашого портативного музичного пристрою, оснащеного функцією Bluetooth. Таким чином Volvo є єдиною автомобільною компанією, яка пропонує передачу музичних потоків через Bluetooth. Однією з можливих функцій є також центральне управління голосовими командами.

Електронний клімат-контроль
Найновіший V40 оснащений електронним клімат-контролем. Ця система забезпечує автоматичний контроль температури в салоні та циркуляцію повітря за особистими уподобаннями водія та пасажира на передньому сидінні.
Лобове та заднє скло, а також бокові дзеркала автоматично підігріваються у разі зниження температури за вікном нижче +9°C. Водій може обирати перелічені функції в програмі «Мій автомобіль».

Навігація «поворот за поворотом»
Volvo Sensus може за бажанням клієнта оснащуватися навігаційною системою. Функція голосового контролю дозволяє зручно та безпечно використовувати handsfree. Новим елементом системи є програма «поворот за поворотом», яка відображається на центральному циферблаті монітору.

Аудіосистема світового класу
Найновіша аудіосистема оснащена цифровим підсилювачем потужністю 5x130W класу D, системами Dolby Digital у поєднанні з Dolby Pro Logic II Surround, останньою версією мультиеквалайзера розробки лабораторії «Одісея», а також десятьма динаміками.
Неперевершена технологія мультиеквалайзера розробки лабораторії «Одісея» вирівнює викривлення звуку, спричинене акустичними властивостями пасажирських сидінь. Внаслідок цього забезпечується чіткіший та чистіший звук для кожного, хто перебуває в автомобілі.
Система Dolby Digital забезпечує кращий ефект присутності під час прослуховування звукових доріжок з функцією Dolby Digital. В результаті музика, записана наживо, звучатиме у бездоганній концертній якості. І, безперечно, аудіосистема також оснащена функцією Dolby Pro Logic II Surround, яка надає звичайній стереомузиці багатого поліфонічного звучання з ефектом присутності.
Прослуховування музики можна оптимізувати трьома шляхами – для найкращого задоволення звуком з водійського сидіння, двох передніх сидінь або задніх сидінь.

Система Premium Sound здатна програвати DVD-диски, компакт-диски та USB-пристрої з музикою у форматах MP3, AAC або WMA, а також AVI та Video Div-X. Система також включає Bluetooth-гарнітуру (A2DP).

На додачу до висококласної системи Premium Sound Multimedia, можливе додаткове встановлення однієї з чотирьох аудіосистем:
•    Система Performance на 4 динаміки
•    Система Performance на 6 динаміків
•    Система High Performance на 8 динаміків
•    Система High Performance Multimedia на 8 динаміків

Для під’єднання інших периферійних пристроїв, таких як портативний МР3-плеєр, iPod (третього покоління і вище), iPod Touch або iPhone, усі аудіосистеми обладнані стандартними портами AUX (Performance) або USB. Починаючи з системи High Performance Multimedia, порт USB підтримує також формат Video Div-X.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017