Новий BMW 7 серії: досконала комбінація незалежності і вишуканого комфорту.
24.05.2012

Тепер седан підкреслює своє лідируюче положення завдяки помітному підвищенню рівня характеристик: нові світлодіодні фари, оптимізований рівень шуму, помітно підвищений рівень комфорту, найширші можливості індивідуалізації автомобіля і новітня технологія в галузі безпеки. Ряд нових або оптимізованих варіантів двигунів, в тому числі найпотужніший у світі рядний шестициліндровий дизельний двигун і друге покоління BMW Active Hybrid 7, задають тон в області потужності та ефективності.

Кузов: нові світлодіодні фари і нові відміні ознаки дизайну в строгому стилі.

Динамічні лінії та досконало збалансовані пропорції продовжують визначати спортивно-елегантний екстер'єр седану BMW 7 серії. Найбільш яскравим відмітною ознакою нового BMW 7 серії є нові світлодіодні фари з типовими для марки кільцями що світяться і елегантною акцентною накладкою. І вночі вони забезпечують неповторний зовнішній вигляд нового BMW 7 серії. Змінені "ніздрі" BMW з дев'ятьма замість колишніх дванадцяти пластинами і перероблений передній фартух є ознаками нової моделі. Збоку до нових елементів оснащення відноситься вбудований в нижню частину зовнішнього дзеркала заднього виду покажчик повороту. Нарешті, енергійно окреслена задня частина виглядає більш ефектно завдяки витонченої хромованої накладці, що з'єднує обидва плоских катафоти в задньому фартусі.

Салон: нові сидіння з шкіряною оббивкою, оптимізований рівень шуму, мультимедійна система для задніх пасажирів і акустична система з висувним центральним динаміком.

Для салону седана BMW 7 серії характерні закінчений за формою дизайн, самі вишукані матеріали, якість обробки на рівні ручної роботи і найвища функціональність. Водій і передній пасажир розташовуються на нових сидіннях з шкіряною оббивкою, які забезпечують оптимальну бічну підтримку і найвищий рівень комфорту в далеких поїздках.

Виключним комфортом і максимальним захистом від шумів користуються задні пасажири. Тріумфом комфорту можна назвати опціональні задні сидіння, зроблені на замовлення під індивідуальні вимоги власника. При цьому опціональна мультимедійна система для задніх пасажирів з новим плоским 9,2-дюймовим монітором забезпечує приємне проведення часу в далеких поїздках. Досконале якість звучання пропонує нова система Bang & Olufsen High End Surround Sound потужністю 1200 ват з 16 динаміками підсвічується центральний динамік доповнює дизайн салону і повністю вливається в передню панель.

Кокпіт: вільно обирається, індикація на приладовому дисплеї за технологією Black Panel і центральний дисплей з 3D-графікою.

У новому BMW 7 серії багатофункціональний приладовий дисплей за рульовим колесом тепер можна адаптувати до вимог водія. При цьому розширена технологія Black Panel на екрані з діагоналлю 10,25 дюйма забезпечує абсолютно нові можливості індикації. В залежності від режиму руху прилади тепер відрізняються за кольором і графіку і відображають індивідуальну інформацію, таку як індикація статусу і функцій. Центральний контрольний дисплей також оптимізовано зовні і в технічному відношенні і тепер відображає 3D-зображення високого дозволу.

Привід і ходова частина: енергійний набір потужності, підвищена ефективність і зрослий рівень комфорту.

У 2012 році новий BMW 7 серії отримає нові й повністю перероблені варіанти силового агрегату, які працюють особливо економічно, зі зниженим викидом шкідливих речовин і передають крутний момент на ведучі колеса за допомогою інтелектуальної восьмиступінчастою автоматичної коробки передач. Такі функції і пристрої, як автоматичне вимикання і перезапуск двигуна, рекуперація енергії при гальмуванні і друге покоління перемикача режимів руху з режимом ECO PRO і функцією руху накатом дозволяють використовувати додаткові потенціали економії палива.

Поряд з топ-моделлю BMW 760i з дванадцятициліндровим силовим агрегатом і моделлю з двигуном початкового рівня BMW 730i (доступний не на всіх ринках) для BMW 740i пропонується новий рядний шестициліндровий двигун і для BMW 750i - перероблений бензиновий двигун V8. Шестициліндрові дизельні двигуни BMW 730d і BMW 740d також відрізняються підвищеною потужністю при зниженому витраті палива. Прем'єрою є новий BMW 750d xDrive: під його капотом працює новий шестициліндровий дизельний двигун Twin Power Turbo - найпотужніший у світі агрегат серед дизелів такого роду. Нарешті, друге покоління BMW Active Hybrid 7 також виходить на старт з новим рядним шестициліндровим двигуном і помітно зниженим рівнем шкідливих викидів.

Для підвищення рівня комфорту в новому BMW 7 серії були значно оптимізовані ключові технічні вузли, змінені налаштування шасі, встановлені нові гумові опори, амортизатори і пнемо підвіска з регулюванням висоти кузова - все це йде, природно, в базовій комплектації, разом з електричним підсилювачем керма. Нові настройки електронних систем регулювання нового BMW 7 серії покликані доповнити динаміку і комфорт автомобіля в русі, як для водія, так і для пасажирів.

BMW Connected Drive: комфорт і високий рівень безпеки завдяки інтелектуальному об'єднання в мережу.

Завдяки унікальній комбінації систем допомоги водієві і мобільних служб BMW 7 серії знову підтверджує своє інноваційне та технічну перевагу. При цьому програма BMW Connected Drive має нові особливості, які як і раніше забезпечують седану провідну позицію в сегменті "люкс".

Максимальну безпеку пропонує, не має аналогів в преміум – сегменті, система нічного бачення BMW + система Dynamic Light Spot з функцією розпізнавання пішоходів, не засліплююча система управління світлодіодним дальнім світлом, система Driver Assistant Plus з функцією Stop & Go, система активного захисту Active Protection з автоматичним розпізнаванням втоми водія, а також індикатор обмеження швидкості, включаючи заборону на обгін за допомогою символів відповідних дорожніх знаків. Більш ефективна операційна система центрального контрольного дисплея доводить до досконалості управління інформаційно-розважальними програмами і оптимізує офісні функції і онлайн - послуги, а також зручність користування телефоном. Навігаційна система Professional стала потужнішою, працює з новим чудовим відображенням картографічного матеріалу, а також має режим City3D. Інноваційна комфортна функція безконтактного відкривання кришки багажника підкреслює функціональні особливості BMW 7 серії.

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018