Новий Volvo S80 Executive та V70 R-design - найвищого рівня бізнес-седан та спортивний універсал
21.10.2010

Volvo S80 та V70 в 2012 модельному році мають витончені спеціальні версії, виготовлені для клієнтів, які бажають мати автомобіль екстра-ексклюзивного вигляду та з індивідуальними рисами:
Volvo S80 Executive конструктивно має унікальні деталі та багату вкомплектованість, що посилює його позицію седану найвищого технологічного рівня від Volvo.
Дизайн Volvo V70 R-design надає елегантному автомобілю з універсальним кузовом рис спортивного авто.

"Обидва автомобілі спроектовані для зростаючої кількості людей, які цінують можливість підлаштувати свої авто у відповідності з індивідуальними смаками. Представницька версія S80 випромінює ексклюзивну розкіш, у той час як  наші оновлені моделі версії R-Design розроблені для клієнтів, котрі бажають екстра-спортивного вигляду," каже Лекс Керссемакерс, Старший Віце-Президент з Товарної політики Volvo Cars Corporation.

Volvo S80 є найбільш ексклюзивною моделлю серед седанів Volvo – а версія Executive відрізняється деталями, які підкреслюють стриманий скандинавський дизайн і витончений комфорт просторого седану.
Знак Executive дає чітко зрозуміти, що цей S80 - за межами стандарту. Усередині оновлений S80 Executive є першою моделлю Volvo зі шкіряним оздобленням верхньої частини панелі приладів чорного кольору або кольору кави еспресо. Серед деталей інтер‘єру, які надають S80 ще біль ексклюзивного вигляду, - м‘які вентильовані шкіряні сидіння з масажною функцією, дверні панелі зі шкіряним покриттям, вбудований аналоговий годинник на панелі приладів та алюмінієвий відсік центрального пульту.

Спеціально спроектовані екстра-товсті килимки підкріплюють враження від стриманого дизайну. Відчуття розкоші й комфорту особливо посилюється завдяки можливості встановити холодильник у задньому сидінні разом з комплектом фужерів зі шведського кришталю.

Спеціально спроектовані деталі та нові диски
V70 R-Design пропонується з кількома специфічними деталями. Зовнішній вигляд спереду має унікальний дизайн - світлодіодні індикатори повороту, вбудовані у бокові дзеркала, вкриті гладеньким металевим покриттям та унікальні 18-дюймові диски Ixion.
Усередині - оббивка зі чорної шкіри, шкіряне оздоблення перемикача коробки передач та чорні килимки для підлоги з контрастною строчкою.

V70 R-Design пропонується у версіях з усіма типами трансмісій, що також робить можливим вибір 1,6-літрового дизельного двигуна з викидом CO2 всього 119г/км.

Volvo Sensus – ергономічний хай-тек
Обидві моделі, S80 Executive та V70 R-Design, оснащені найостаннішою інформаційно-розважальною системою Volvo Sensus. Уся інформація у Volvo Sensus подається на п‘яти-дюймових або семи-дюймових кольорових екранах у верхній частині центральної консолі. Екран розташовано угорі для зручності водія, щоб він міг стежити за дорогою, не відволікаючись.

"Турбота про добробут кожного є стрижнем наших скандинавських коренів, а ці унікальні версії S80 та V70 є ще одним кроком уперед у нашому прагненні бути брендом, що якнайкраще задовольняє потреби покупців сучасних престижних авто," зазначає Стефан Якобі, Президент та Голова Правління Volvo Car Corporation.
 

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017